2737
2739

برای کنکور من دعا کن قبول شم اون چیزیرو ک میخوام منم برات ایت الکرسی میخونم

به هر کس که مینگرم در شکایت است!                        در حیرتم لذت دنیا به کام کیست؟🌻🌈🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای آرامش دلت صلوات فرستادم عزیزم لطفا دعام کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2731
برات حمد میخونم انشاالله دلت اروم بشه 🌹🌹🌹

پروفایلت خودتی؟😍

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
2740

التماس دعا با دل شکسته ت واسه برآورده شدن حاجاتم صلوات بفرست منم واسه آرامش قلبت میفرستم اسی جونه مهربون

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

با دل شکسته ات برای من دعا کن شرایط خونه خیلی سخته

دعام کنید تا اخر تابستون امسال ی خواستگار با شرایطی میخوام بیاد و جور شیم و ازدواج کنم و خوشبخت شم 

از طعنه های مامانم خسته شدم امروز میگف۲.۳سال دیه دخترخاله هات (ک تو رنج سنی ۷.۸ سال ان)میان تو بورس و تو میترشی..

یا رقیه

منم خیلی خسته هستم ..خداروشکر دوتا پسر دارم ولی پسر۷ساله ام انقدر اذیت میکنه که قلب درد گرفتم خدایا خودت کمکم کن ...خیلی خسته ام ...دعام کنید توروخدا

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا

دعا کن من به کرونا مبتلا نشده باشم پنجشنبه ارشد شرکت کردم😢

اگر عشق در زندگی ات باشد...جای خالی خیلی چیزها برایت پُر میشود...اما اگر عشق نباشد...مهم نیست در زندگی ات چه چیزهایی داشته باشی...هرچه داشته باشی باز هم چیزی کم داری...

برا داداشم دعا کنید گره از کارش باز بشه خدا دلتونو شاد کنه اسمش حسن هستش.هرکی صلوات گفت لایک کنه منم صلوات بنام میگم😘

خدایا انی و کمتر از انی منو به خودم وامگذار🌹🌹
2706