2737
2734
مادر اشکم دراومد الهی سالم باشی سال ها ..الهی هر چیزی که میخوای چه در این دنیا چه بعد 120 سال در اون ...

من همیشه دعاگویت هستم هم برای خودت هم برای خواهرت ......برات 100صلوات میفرستم تا دلت نشکنه وآروم بشه وفردا خدا برات خیلی خوش بخواد که به ناراحتی امشب بخندی 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
من همیشه دعاگویت هستم هم برای خودت هم برای خواهرت ......برات 100صلوات میفرستم تا دلت نشکنه وآروم بشه ...

من همیشه با دعای شما آروم میشم حتی الان 

چون میدونم مادرا آبرو دارن پیش خدا

مادر برا سلامتیت یاسین میخونم ❤❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همیشه با دعای شما آروم میشم حتی الان  چون میدونم مادرا آبرو دارن پیش خدا مادر برا سلامتیت ...

عزیز دلمی.....بخدا تاجونی ت شاد باشیدواز هیچ چیز ناراحت نشید الان بهترین زمان رو دارید یه روز کلاس سوم دبستان بودم وروز بارونی بود باد چترم رو برد بالای درخت رفتم مدرسه با چشم گریون انگاری دنیا جلوی چشمم سیاه شده بود معلم م گفت چیشده گفتم چترم روباد بردبالای درخت گفت فلانی یه روز که بزرگ شدی یاد امروز که میوفتی اینقدر به خودت لعنت میفرستی که چرا این اشک ها رو ریختی راست میگفت هروقت که خیلی دلم گرفته یا به بن بست خوردم خدا شاهده به خودم لعنت میفرستم که چرا اونروز که زیبا ترین ساعات زندگیم بود اشک میریختم ازجوونی ت نهایت استفاده بهینه رو بکن حیفه ......

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2731