2737
2739
عنوان

خیلی تنبلم همیشه خونم نامرتبه چکار کنم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 13220 بازدید | 153 پست
چند سالته؟؟؟ بچه مدرسه ای هستی؟ تو یه تاپیکت دیدم درمورد تجدید نوشته بودی!

۱۹ سالمه 

آره دوازدهمم تموم شده

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی راستش من دوس دارم تنهایی کارکنم روزایی ک خونه نیس بیشتر میچسپه سریع ترم انجامش میدم

من خیلی زده شده بودم اخه بقیه نظم و انضباط نداشتن 

فقط من یه تنه باید تمیز میکردم 

الان خونه خودم همه چی سرجاشه کسی جرات نداره جورابشو گوشه اتاق بذاره

البته به جز اسباب بازیا

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
میشه عکس بدی از خونه 

نه😁😁

خواهرشوهرمی؟😨🥶😱

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 
2731
پیش کی؟!😄

هرکی که بشنوه

میگن چقد تنبله

خودم مرتبم اما خونه.....

چنسالته؟؟ ی عکس ازخونه بده خخ

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!
من خیلی زده شده بودم اخه بقیه نظم و انضباط نداشتن  فقط من یه تنه باید تمیز میکردم  الان ...

حق داری اونجوری دیگه سخته باید خونه نظم داشته باشه واقعا 

ایول ک بخونت نظم دادی 

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...
2738
چنسالته؟؟ ی عکس ازخونه بده خخ

۱۹

عکس نمیدم آبروم میره

ن مادرشوهرتم😈

😨

کاش مایسا میومد خونه من بهم ایده میداد خونه رو تمیز کنم

ببین من ازدواج کردم وضعم از تو بدتر بود

فقط دوس داشتم برم پیش مامانم

تو ۳ سال دو تا بچه آوردم

الان کدبانویی شدم که نگو

بعضی وقتا میرم تو فکر میگم خدایا الان این منم که انقد مرتب شدم

خونم انقد تمیزه

دارم وسواسی میگیرم 

ببین من ازدواج کردم وضعم از تو بدتر بود فقط دوس داشتم برم پیش مامانم تو ۳ سال دو تا بچه آوردم الا ...

کاش منم زرنگ شم

2706