2737
2734
عنوان

خیلی تنبلم همیشه خونم نامرتبه چکار کنم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 13226 بازدید | 153 پست

مگه میشه یعنی شما ده دوازده ساعت پای گازی غذا بپزی برا دونفر؟!

پاشو تنبلی نکن کل خونتو برق بنداز بعد بخواب صبح ک بیدار شدی میبینی ی خونه مرتب چه لذتی داره 

صبح هم نهارتو بزار جارو برقی بکش دیگ تا شب بیکاری 

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بقيه رو ميخوابي

نه 

یه بار صبح یه بار ظهر برنامه داشتیم😂

هرروز همینه با کارام نمیرسم دیگه اصلا جون واسم نمونده

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 
شاغلی؟

شاعلا معمولا خونشون مرتبه

چون از سرکار که میایم به حد کافی خسته هستیم، اعصاب کار تلنبار شده رو نداریم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728

ببین منم مثل تو بودم الان راهکاری که دارم اینه اتاق ها رو اساسی مرتب کن کشو ها کمد ها و تخت و لباسا بعد دیگه درشونو ببند انگارنیستن تو خونه هر وقتم وسیله ای چیزی داری وردار و سریع دوباره بزار سر جاش اصلا اتاق ها رو نامرتب نکن 

عین خودم در اوایل زندگی. راهش اینه یه بار که خونه رو اساسی تمیز کردی دیگه نزاری اینجوری شه. هر بهم ریختگی کوچیک رو همون لحظه رفع و رجوع کن ظرفا رو هر وعده بشور و خلاصه کار کن مگو چیست کار

2738

خب چون همش جمع شده فکر میکنی زیاده مثلا شوهرت خرید کرد همون موقع بردار بزار یخچال یا کابینت 

لباستو همون موقع که درمیاری بزار تو کمد یا اینجوری دیگه

همون موقع انجام بدی دیگه تلنبار نمیشه روی هم و بهت فشار نمیاد و خب تنبلیتم نمیگیره

مگه میشه یعنی شما ده دوازده ساعت پای گازی غذا بپزی برا دونفر؟! پاشو تنبلی نکن کل خونتو برق بنداز بع ...

وای الان خیلی دیره

فردا صبح تنبلی نکنم بیدار شم زود🤪🤪

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 

با توجه به تاپیکای قبلیت احساس میکنم شوهرت زییییییییییادی لی لی به لالات میزاره ولوست کرده

ناراحت نشیا

×××چگونگی برخورد در نی نی سایت به سبک فردی  که از نظر روحی روانی وعقلی در سلامت کامل به سر میبرد                                                               ۱_ابتدا با لبخند وآرامش وارد سایت میشود نه با هدف تخلیه عقده ها وکمبود های درونی                         ۲_به عنوان تاپیک توجه کامل کرده وچنانچه به آن علاقه مند بود وارد میشود                                     ۳_درصورتی که با موضوع مطرح شده توسط استارتر مخالف بود، بدون توهین، مخالفت خود را با آرامش مطرح میکند وبا فحش های زیبا، انتقام برخورد اطرافیان بی فرهنگ خود را از استارتر نمیگیرد.             ۴_درصورت نیاز به راهنمایی در حد توان راهنمایی میکند                                                                    ۵_عقاید خود را به زور وتوهین وارد حلق دیگران نمیکند                                                                   ۶_در تاپیک جدی که با هدف دریافت راهنمایی ویا تبادل نظر ایجاد شده مزه پرانی ولوده گری نمیکند.        ×××لطفا چنانچه هریک از این موارد را رعایت نمیکنیدبه هیچ عنوان وارد تبادل نظر با بنده نشوید،متشکرم😊

....یک دکتر روانپزشک میگفت آینده بچه های نسل جدید همین دیگه...یک کلفت میخوان از بس مامانشون همه کاراشون کردن.من از الان به دخترم کار میدم میگم انجام بده.اتاق خودش مرتب میکنه...نمیدونم چرا شما عروسی کردن بلدین کار کردن بلد نیستین.عریزم کارات نزار انبار بشه .تا یکم بهم ریخت سریع جمع کن.عادت میکنی.هر روز یک جای خونه رو تمیز کن

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
2706