2737
2739
عنوان

چندش هاااا

397 بازدید | 18 پست

یکبار داشتم از شوهرم بدلیل فضولیاش تو گوشیم و امارمو دادن ب خانوادش جدا میشدم خیلی پشیمون و سر براه برگشت چون واس حق وحقوقم قانونی اقدام کردم بچه هامم گرفتم جدا ام خانوادم برام خونه گرفتن یعنی کلا خط خورد ولی بازم داره همون کارارو میکنه ی اشغال دم در بردن من یا چیزاییک خواهرای عقده ایشو خوشحال کنرو واسشون عنوان میکنه ! ب نظرم ایندفه کلا دادخواست طلاقمو رد کنم وبرم پی زندگیم اخه این درست نمیشه !!ایندفه ی برنامه ریزی دارم ک کلا برن تو دیوارررر😄

زندگی باتوبهتره میخوام عاشقت بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم زندگی باتوبهتره بذارتودنیات بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
یعنی این مسئله انقدر آزارتون میده فکر طلاق هستید؟ خوبی نداره اصلا این آقای شوهر؟

معلومه که ازارمیده شوهرمنم همه حرف های که میزنیم کف دست خواهرش میزاره اون هاهم پخش میکنن همه بامن دشمن شدن خسته ام هرکاری میکنم اززندگیم پرت کنم بیرون نمیشه

بیخیال بابا اگه چیزای دیگه خوبه حرص نخور

حرص نمیخورم گوشزد کرده بودم تکرار بشه فقط جدایی 

زندگی باتوبهتره میخوام عاشقت بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم زندگی باتوبهتره بذارتودنیات بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم 
معلومه که ازارمیده شوهرمنم همه حرف های که میزنیم کف دست خواهرش میزاره اون هاهم پخش میکنن همه بامن دش ...

ن من اونقدرم برام مهم نیست ی کارایی دارم میکنم ک کلا مهم نباشه و اونا خودشون جرات نکنن واس من رو کنن ولی خیلی نترسن من خیلی تعجب میکنم فک میکنن چون دوروز از یکی خبر دارن خطرا ازشون دوره 😂

یعنی شوهرت ب خواهرش پیام میده شما اشغالارو بردی دم در؟ 

😆😆😆😆👍🏻

2706