2733
2739
عنوان

چقدر بده ادم زشت و بدهیکل باشه😪😪کسی مثل من هست؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2635 بازدید | 131 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آدمای بدهیکل حتی اگر گرون ترین لباس های برند هم بپوشن بازم بهشون نمیاد واقعا هیکل خیلی مهمه

آخه عزیز اینجا جای این حرفه؟ کسی که این مدل تاپیک می زنه به اندازه کافی ناراحت هست. و تا حدودی هم دست خود آدم نیست شکل و فرم بدن عزیزم

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹

جماعتم یه اعتماد به نفس دسشون گرفتن پخش تاپیک میکنن

هیچکیم نمیگه چجوری داشته باشه فقط میگن اعتماد به نفس داشته باش😂😆

یارو ۱۰۰کیلوئه  کیسه کیسه چربی ازش آویزونه میگن اعتماد به نفس داشته باش جا اینکه راهکار لاغری بدن چارتا ورزش معرفی کنن از مضرات چاقی بگن یه کلمه کلیشه ای و هی تکرار میکنن

آدم کور که نیس دیگه خودشو تو آینه میبینه  

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2738
آدمای بدهیکل حتی اگر گرون ترین لباس های برند هم بپوشن بازم بهشون نمیاد واقعا هیکل خیلی مهمه

پس چرا دنیا جهانبخت که در واقعیت خیلی چاقه

لباسای برند میپوشه بهش هم میاد😐

من خودم۴۷ کیلو ام با قد ۱۶۷ ولی هرچی میپوشم تنم گریه میکنه معمولا

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
من زشت نیستم اما چاقم. مشکلی هم باهاش ندارم چون به خاطر اخلاقم بسیار بسیار بسیار تو فامیل محبوبم. قص ...

چجوریه اخلاقت.؟ مبخوام یاد بگیرم

«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ»

عزیزم اعتماد به نفست رو ببر بالا

این همه زن تو دنیا هستن که خیلیییی چاقن اما هم اعتماد به نفس دارن هم لباس های قشنگ میپوشن. اگرم لاغری خیلی زیاد خب اونم میتونی چاق شی

من خودم نمیشه گفت چاقم اما تپلم. خودمم خیلی دوست دارم و تو آینه همیشه به خودم انرژی مثبت میدم و خدارو شکر میکنم بابت تمام زیبایی هام

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
2706