2733
2734
عنوان

چقدر بده ادم زشت و بدهیکل باشه😪😪کسی مثل من هست؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2635 بازدید | 131 پست

لاغر کن 

دوستای من صدو ده کیلو نود کیلو بودن 

اراده کردن رژیم گرفتن الان شدن 70 کیلو 

هیچ کس از آخرین خداحافظی باخبر نیست.با هم مهربان  باشیم .خدانگهدار دوستان 

بعله من

عروسی هم داریم عروسی خالم😣🤕

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من زشت نیستم اما چاقم. مشکلی هم باهاش ندارم چون به خاطر اخلاقم بسیار بسیار بسیار تو فامیل محبوبم. قصدم تعریف از خود نیست به هیچ وجه. میخوام بگم این چیزا می تونن برن تو حاشیه. نگران نباش عزیزم

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹

خب از الان شروع کن به رژیم.

منم چند روزه شروع کردم.هیچی مثل اندام زیبا نیست واسه خانوما.

تو هم لاغر کن همه رو غافلگیر کنی

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند
2740

اوووه از الان تا سال دیگه استرس عروسی داری..... خب بجای استرس ورزش کن رژيم بگیر خوش هیکل میشی 

🍁چالش پاییزی بامداد خمار🍁گروه آبی💙 وزن الان ۷۶....هدف ۶۸..........میشه...چون من میخوام😎
من زشت نیستم اما چاقم. مشکلی هم باهاش ندارم چون به خاطر اخلاقم بسیار بسیار بسیار تو فامیل محبوبم. قص ...

عاشقتم شدم!!!

از آدمای انرژی مثبت خیلی خوشم میاد

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄
2706