2733
2734

من دائم کرم هم میزنم 

ولی خب اونقدر سفید و نرم و پنبه‌ای نیست

ی آبرسان خوب معرفی میکنید؟؟ 

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گلیسیرین و گلاب قاطی کن...فرق نداره چقد از هرکدوم...

شب بزن به دست و پاهات ...برف و پنبه میشه...خودم همیشه استفاده میکنم

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
2738
گلیسیرین و گلاب قاطی کن...فرق نداره چقد از هرکدوم... شب بزن به دست و پاهات ...برف و پنبه میشه...خود ...

چکنه نیست؟ 

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود
طاغولک دست پنبه ای ندیده بودیم ...😄😄😄

واای  

چکنه نیست؟ 

ببخشید متوجه نشدم؟

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
منظورش چسبناکه

آها......زیاد نزن که بچکه ازش..مث کرم ..چن قطره بمال کافیه...