2737
2739
عنوان

کیا از ازدواجشون راضی نیستن و میخوان برگردن به عقب.

| مشاهده متن کامل بحث + 714 بازدید | 53 پست
ببخشید فقط پرسیدم نگفتم برای جدایی یا ....حتما دلایلی دارم

پس نگو اشتباه كردي 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلگیرم ازش عاطفه نداره اونقدر کشیدم از خودش و خانوادش که صدسال پیر شدم خسته ام فقط مرگ میتونه آرومم ...

وااای منم دقیقا همینطور،،،بمیرم برا دل مامانم،که دل اونم بخاطر من خونه،،الانم خونه مامانم هستم

دقیقا حال منو داری میگی،،،لعنت به من که بخاطر این عوضی غرور داداشم و زیر پا گذاشتم،،،هیچوقت خودمو نم ...

من شوهرم نشد ولی بخاطرش جلوی پدرم وایسادم و مامانم بخاطر من مریض شد 

2728
داداشم ده سال عاشق خواهر شوهرم بود،دخترو ندادن بهش،،،بعد اونا اومدن خاستگاری من،ولی من عوضی عاشقش بو ...

اخی بیچاره😔😔

الان ازدواج کرده داداشت؟

انشالله خوشبخت بشین مشکلا حل شه😔

حرف بزن ابر مرا باز کن دیر زمانی است که بارانی‌ام!
انشالله ک ورق برگرده و خوشبخت بشی...من من همه دنیام شوهرمه حتی از بچع ها پدر مادرمم بیشتر دوسش دارم

خوشبحالت😍عشقتون پایدار🤗🌹

روزی که سه قلوامون دندون در آوردن عکس میکشیم می‌فرستیم واسه اونایی که میگن بهم نمیرسین😍🤗
2738

چرا پشیمونی؟؟ 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

عزیزم بجای اینکه همش توفکروناراحتی باشی ک چرا باهمسرتون ازدواج کردین سعی کنین مشکلاتتون روپیداکنید وحلش کنید.تواشتباه افتادن مهم نیس توی اشتباه موندن مهمه.سعی کن راه حل پیدا کنی

من بخاطر اوضاع بد خانوادم ازدواج کردم که فقط از اون خونه برم برام مهم نبود طرفم کیه خاک برسرم کاش تحمل میکردم عاقلانه ازدواج میکردم 

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
2706