2733
2739

سلام دوستان.ما بیمار کرونا داشتیم.چند روزی بستری بود بیمارستان.الان دو هفته س خونه قرنطینه س.دوستان بیمار ما به شدت لاغر شده ایا تا به حال همچین چیزی از بیمار کرونا دیدین.؟ خیلی طوری که اصلا اصلا حال نداره  

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

مامان منم تو یه هفته دو کیلو کم کرد رفتم به دکتر گفتم گفت مشکلی نیس تو کرونا فقط تنگی نفس خطرناکه زینگ اینا داد مامانم تازه تازه داره جون میگیره سفیدی چشمش هم زرد شده بود

2740
یعنی اینقدر0؟ ایا خوب میشن

چند کیلو کاهش وزن داشته؟ برا شوهر من  ۷ ۸ کیلو شد 

الهی هنوزم ضعف داره 😣😣😭😭 مثل پیرمردا بی حال بود نمیتوتست قدم بردارع 

من لیوان اب دستش میدادم 

من کرونا دارم خانوادمم دارن هممون جند کیلویی کم کردسم طبیعیه

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
2706