2733
2739
عنوان

بعد از ازدواج هم همین جورن دخترها؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40294 بازدید | 673 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

چرا کسی نگفت شات 😐

من شات میخوام دختر خانم رو برش بده از عکس، بقیش رو بفرست 😐

اینجوری نمیشه تخصصی نظر داد 😐

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        

بنطر من حد تعادلش خوبه ، من اینقد مثه بردیزل کار کردم ک الان شوهرمم وسواس شده اکه ی روزم مریض باشم باید با اون حالم دوباره تمیز کنم چون تمیز نباشه عصبانی میشیم دوتامون ، 

🐝🐜🐞🌳🌲🌴
نه اتفاقا به قول کاربرا زرنگه، الان نشون داده که چشماتو باز کن و ببین؛ فردا چیزی نگی

نه ایشون متوجه شلخته بودن خودش نیست و جزی از شخصیتشه و بدون منظور نشونت داده و فکر میکنه چیز عادی هست ن زرنگه و نه ساده همینی هست ک میبینی

...
2738
نه اتفاقا به قول کاربرا زرنگه، الان نشون داده که چشماتو باز کن و ببین؛ فردا چیزی نگی

مهم‌ اخلاقشه خوب باشه دیدی خوبه خانومه نجیبه خودت بازبون خوش درستش کن به هم کمک کنید درستش کنید 

خودم خیلی تمیز و مرتب هستم و نظافت رو رعایت میکنم

شوهر منم یروز خیلی تمیز بود اماموفق شدم مثل خودم شلختش کنم.از بچگی داداشم وحشتناک تمیز ولی من شلخته الان اون زن گرفته مثل خودش منم شوهرم مثل خودم شده اینقدرم حالمون خوبه تو زندگی که نگو..اابته شلختگی با کثیفی فرق داره ها....وارد زندگی بشین اینها تووحاشیه قرار میگیرن بنظرم

بی انتهایی های عاشقانه ی یک خواهر به برادرهایش (شهید ابراهیم هادی شهید حاج سعید سامانلو)
حرفت درست ولی هستن مردایی که با خانومشون جفتی شاغلن ولی بعد کار مرده لش میکنه خانومه تازه باید جمع ک ...

نه نه منم منظورم این نبود اصلا

درست میگی،بله مرد هم مثه خرس😂نباید یجا بشینه هیچ کاری نکنه

اما راجب فقط همین یه مورده تمیز کردن،بنظرم توی زندگی چه مجردی چه متاهلی واقعا کمترین کاریه ک ادم میتونه انجام بده ارتباطی به کلفتی و نوکری و اینا نداره...

خدابزرگه😌

من خودم دست به هیچی نمیزدم بابام میوه ریز می‌کرد برام میداد تو دهنم الان نامزد دارم مسولیت پذیرم حواسم به همچی هست... بستگی به طرف داره اگه مادر مرتب و تمیز باشه بچش چه دختر چه پسر هم تمیز بار میاد🤗☺️

2706