2733
2739
عنوان

بعد از ازدواج هم همین جورن دخترها؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40294 بازدید | 673 پست

والا ما کارمندیم 

بچه کوچیک هم دارم

کارامم انجام میدم

کم پیش میاد خونه نامرتب باشه

بعضی خانما دیگه واقعا تنبلن

همسایه های دوروبرم همه تا ۱۲ ظهر خواب

بچه هاشونم همینجور

همیشه میگم این بچه های کوچیک چه گناهی دارن که به موقع صبحانه نمیخورن بعد بزرگ میشن هزارتا مریضی میگیرن.....

این شیوه زندگی اشتباهه

👫👰👨👪🌄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از ده بار اگه دوبار این‌ور پیش میاد ولی اگه همش اینطور معمولا بعد ازدواجم اینطورن:|

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

نه بابا حس مسئولیت میاد

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)
2742

اصل روانشناسی میگه هر کسیو که تو نگاه اول میبینین تا اخره عمرتون همون طور میبینید هیچ کس تغییر نمیکنه از همه نظر از نظر اخلاقی نمیدونم یاد گرفتنی و خساست و هر چی هیچکسی تغییر نمیکنه اونایی که میگن بعده ازدواج عوض میشن کاملا در اشتباهن

2738
بار بعدو بگو بره سرویس بهداشتی ببینیم اونجا چیا دارن😂

تا اینجا خدایی بهترین پیشنهاد از شما بود 

کف کردم آفرین 

متاهل و متعهد ،عاشق همسر و بچه هامم                                 همسرم همسفرم ، دخترم همنفسم ، پسرم تاج سرم      

اون دختر بعدازدواج عوض میشه چون اخه ادم بعدازدواج تغییرمیکنه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

اره.کسی که به نظافت اهمیت بده و حساس باشه از همون اول همینجوریه

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
ولی من اگه میخواستم درس بخونم باید کل خونرو بهم میریختم و کل کتابارو میریختم رو مبلا و زمین تا حس در ...

واااای من میخوام درس بخونم باید اتاقم مرتب باشه اتاقم بهم ریخته باشه نمیتونم درس بخونم😂

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

من مجردم انقدر شلخته ام اوایل بابام بهم چیز میگفت ولی دیگه اونا به شلختگیم عادت کردن هیچ وقت روتختی تختم نمیندازم پتو هم تا نمیکنم 🙈

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
2706