2733
2734
عنوان

دورهمی ❤❤❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 14918 بازدید | 4429 پست
حنااا خوب شده؟ کج و کوله نشده؟

خودت برداشتی 🤩🤩

خوبه 😁

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
چه بخرااااااا؟؟؟🤭🤭🤭🍊🍊🍊

هوچ🤭😂

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خودت برداشتی 🤩🤩 خوبه 😁

نه آرایشگاه فقط برام تمیز کرد 

فعلا نمیخام برش دارم سنمو میبره بالا😝😝

میسییی❤️🍊

ببخشید انقدر هول هولکی و بدون خداحافظی رفتم مجبور شدم دوستون دارم دلم واستون تنگ میشه 🤗🤍
نه آرایشگاه فقط برام تمیز کرد  فعلا نمیخام برش دارم سنمو میبره بالا😝😝 میسییی❤️🍊

ی سوال😁🤭

فرق بین تمیز و برداشتن چیه 😕😁

ببخشید نمی دونم 😂❤️

2742
😂😂چرا هیچ وقت همتون با هم همزمان نمیتید؟😂

😑ندون 🤣

منم بیام 

عای ام مظلوم  اگه دورهمیه منو بلایکین روم واشه

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘
2740
ی سوال😁🤭 فرق بین تمیز و برداشتن چیه 😕😁 ببخشید نمی دونم 😂❤️

تمیز بلند و پهنه زیاد حالت نداره بهش میگن مدل دخترون

ولی برداشتن دیگه کوتاه باریک میکنی مدل میدی و اینا😂😂

ببخشید انقدر هول هولکی و بدون خداحافظی رفتم مجبور شدم دوستون دارم دلم واستون تنگ میشه 🤗🤍
سلااااممممم 🍊🍊🍊

خوبین  من هلنم 27 سالمه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
تمیز بلند و پهنه زیاد حالت نداره بهش میگن مدل دخترون ولی برداشتن دیگه کوتاه باریک میکنی مدل میدی و ...

🤣💎🌸😑اوک 

2706