2737
2739
عنوان

دورهمی ❤❤❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 14918 بازدید | 4429 پست
حنااا خوب شده؟ کج و کوله نشده؟

خودت برداشتی 🤩🤩

خوبه 😁

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
چه بخرااااااا؟؟؟🤭🤭🤭🍊🍊🍊

هوچ🤭😂

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت برداشتی 🤩🤩 خوبه 😁

نه آرایشگاه فقط برام تمیز کرد 

فعلا نمیخام برش دارم سنمو میبره بالا😝😝

میسییی❤️🍊

ببخشید انقدر هول هولکی و بدون خداحافظی رفتم مجبور شدم دوستون دارم دلم واستون تنگ میشه 🤗🤍
نه آرایشگاه فقط برام تمیز کرد  فعلا نمیخام برش دارم سنمو میبره بالا😝😝 میسییی❤️🍊

ی سوال😁🤭

فرق بین تمیز و برداشتن چیه 😕😁

ببخشید نمی دونم 😂❤️

2728
😂😂چرا هیچ وقت همتون با هم همزمان نمیتید؟😂

😑ندون 🤣

منم بیام 

عای ام مظلوم  اگه دورهمیه منو بلایکین روم واشه

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘
2740
ی سوال😁🤭 فرق بین تمیز و برداشتن چیه 😕😁 ببخشید نمی دونم 😂❤️

تمیز بلند و پهنه زیاد حالت نداره بهش میگن مدل دخترون

ولی برداشتن دیگه کوتاه باریک میکنی مدل میدی و اینا😂😂

ببخشید انقدر هول هولکی و بدون خداحافظی رفتم مجبور شدم دوستون دارم دلم واستون تنگ میشه 🤗🤍
سلااااممممم 🍊🍊🍊

خوبین  من هلنم 27 سالمه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
تمیز بلند و پهنه زیاد حالت نداره بهش میگن مدل دخترون ولی برداشتن دیگه کوتاه باریک میکنی مدل میدی و ...

🤣💎🌸😑اوک 

2706