2733
2734
عنوان

پیام دادم به شوهردوستم...

| مشاهده متن کامل بحث + 2813 بازدید | 110 پست
میدونی به نظر من محلش نده شروع کننده پیام نباش اگه پیام داد عادی ج بده گلایه نکن بی تفاوت به روخودت ...

اره دیگه بهش نه پیام‌میدم نه زنگ میزنم تا بمیره....

‹ نگو روزای خوش دوره، همینجوری نمی‌مونه. :) ›  ⌝برای خودت زندگی کن، برای خودت بمیر. دیگران، دیگرانند! هر چقدر نزدیک و عزیز باشند، روزی نشانت می‌دهند که دیگرانند! ⌞ ⧼تلخ باش اما خودت باش؛ این صداقت بهتر است!⧽ ‹ ای تو امانِ هر بلا، ما همه در امان تو. ˘˘ › «به خیلی ها گوش کنید،با چند نفر صحبت کنید» [ فرشته نجات خودت باش.!✨🧚‍♀ ] [•••زندگی بدون رویا مثل پرنده ای با بال شکسته است، نمی تواند پرواز کند•••] [𝒍𝒂𝒖𝒈𝒉 𝒘𝒊𝒕𝒉 𝒎𝒂𝒏𝒚 𝒃𝒖𝒕 𝒅𝒐𝒏'𝒕 𝒕𝒓𝒖𝒔𝒕 𝒂𝒏𝒚 !🖤] 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اخه منم مقصرم ولی خب پنج ماهه با من سرد شده حتی اگه من مقصر تمام دعواها باشم پنج ماه زیاد نیست وا ...

حالا نری یه طومار خداحافظی براش بنویسی وچت کنی ونامه بدی یا دردل کنی وشکایت.از همه جا بلاکش کن بدون خداحافظی .بذار تو شوک بمونه هرچندفکر نکنم مهم باشه 

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
حالا نری یه طومار خداحافظی براش بنویسی وچت کنی ونامه بدی یا دردل کنی وشکایت.از همه جا بلاکش کن بدون ...

کردم یه بار به دوستم پیام داده بود

‹ نگو روزای خوش دوره، همینجوری نمی‌مونه. :) ›  ⌝برای خودت زندگی کن، برای خودت بمیر. دیگران، دیگرانند! هر چقدر نزدیک و عزیز باشند، روزی نشانت می‌دهند که دیگرانند! ⌞ ⧼تلخ باش اما خودت باش؛ این صداقت بهتر است!⧽ ‹ ای تو امانِ هر بلا، ما همه در امان تو. ˘˘ › «به خیلی ها گوش کنید،با چند نفر صحبت کنید» [ فرشته نجات خودت باش.!✨🧚‍♀ ] [•••زندگی بدون رویا مثل پرنده ای با بال شکسته است، نمی تواند پرواز کند•••] [𝒍𝒂𝒖𝒈𝒉 𝒘𝒊𝒕𝒉 𝒎𝒂𝒏𝒚 𝒃𝒖𝒕 𝒅𝒐𝒏'𝒕 𝒕𝒓𝒖𝒔𝒕 𝒂𝒏𝒚 !🖤] 
2728
کردم یه بار به دوستم پیام داده بود

ب دوستت بگو بلاکش کنه.ب زندگیت برگرد کسی ک لیاقتت داشته باشه خودظ میاد

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2738
ب دوستت بگو بلاکش کنه.ب زندگیت برگرد کسی ک لیاقتت داشته باشه خودظ میاد

دیگه کاری بهش ندارم😭

مگه نمیگم پیامش نده😡😡😒

دیگه نمیدم دیشب اخرین بار بود بهش گفتم میخوام فراموشت کنم و دیگه هیچی نگفتم اونم هیچی نگفت

اره فکر نمیکردم این حرفارو بزنه😁از غروب تاحالا اینارو گقته هی بوسش میکنم ومعربون شدم

😂😂😂😂😂😂خداروشکر

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
ولی گاهی توعصبانیت نمیتونیم کنترل کنیم وچیزی میگیم ک نباید عین این خانومه ک گفته به شوهرم بگو ابروم ...

فقط باید تمرین کنیم همش تو ذهنمون باشه همیشه پدر خدا بیامرز میگفت بتمرگ، بشین، بفرما  یه معنی میده مهم استفاده کردن از این کلمات فن بیان و مهربونی همه رو مجذوب میکنه چه برسه به همسر

برامنم مهمه بدونم  من شنیدم سیاست زن از زیبایشم مهم تره

یه‌قربون صدقه‌رفتن و یه عزیزم گفتن یا یه جان گفتن خودش یه دنیا محبت‌ و اینکه محبت ابراز و عشق و علاقه اتون و اسمش و سیاست زنانه نذارین پیغامهای عاشقانه برای هم بفرستین

اسی دقیقا همینطوره بعضیا طرز برخورد با همسرشون رو نمیدونن بعد هم در آخر اونو بد اخلاق و بی‌منطق میدونن 

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
درسته مطلب چیز دیگه بودا  ولی من رو اقام (مجردم البته) حساسم 😐 یعنی چی  فدای خندت بشم&n ...

عزیزم درست حساس بودن ولی اصل قضیه اینکه قبل از هر چیزی عشق دادن و محبت کردن بیشتر رو برای همسرتون جذاب میکنه

2706