2733
2734
عنوان

درد بی درمون.

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 36 پست

رابطه ام داشتی   وای خدا. درسته محرمیت. وقتی میگن صبر کنین تا عروسی  مال اینجورموقع هاست

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیکار کنم

چقدر تو ساده ای دختر واسه این کاراش شکایت کن قاضی وقتی ببینه چقدر شکایت رو پروندشه میفرستدش زندان پدرش در بیاد اونوقت خانوادش مهریه و خسارتتو میدن ...

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲
2731

بگو دستشویی پرشده بیا با دهنت تخلیه کن (گوه بخور) 

برو شکایت کن کلانتری بگو تهدیدت میکنه همچین حالش بیاد سرجاش فیض ببره سگ. 

طلاق بگیر ادم درست درمون پیدا کن این یادت میره

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2740
همه ی کاراش زندان داره. خودشم نظامیه و شغلش رو از دست میده. دلم میسوزه براش. دوستش دارم. 

ذلیل نباش دختر ... دوسش دارم دیگه چیه ...

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲
اگ بدتر بزنه بشکنه چی

براچی نشستی نگاش میکنی؟ 

برو مهریتو بذار اجرا شکایت کن پدرشو دربیارن هییچ غلطیزنمیکنه تو فتمیل ما یه موجودات دحشی ای داشتیم ک کسی ب عمرش ندیده جوری از راه قانونی خفتشون کردن که عین موش شده بودن

نترس هیچ کاری نمیکنه فقط قوی باش

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️

سرزنشش نکنید خواهرا

دوست داشتن چیزیه که دست خود آدم نیس،دست دله که هیچ زبونی هم حالیش نیس

عزیزمیشه بگی چرابینتون اختلاف پیش اومد؟

✍️... دُنیـــایِ خوبیــها گُــذَشـت ...✍️
سرزنشش نکنید خواهرا دوست داشتن چیزیه که دست خود آدم نیس،دست دله که هیچ زبونی هم حالیش نیس عزیزمیشه ...

عزیزم این ی بیماریه ک هر چقدر طرف سرت بلا بیاره تو دیوانه وار وابستشی این بیماریه