2737
2739
عنوان

پوشش دانشگاه فرهنگیان

| مشاهده متن کامل بحث + 8475 بازدید | 67 پست
فکرشو کن ۱۲ سال درس بخونی به امید دانشگاه اونم بفهمی مختلط نیس😑😂😂

آخ خیلی بده😂😂

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐💔 دیگه تصمیم ب خارج رفتم حتمی شد البته امیدوارم بتونم برم اونجا دگ مانتو بلند این چیزا نداریییی ...

خب ببین اگه یونیتون گیر بود یه کاپشن روش بپوش از در که رد شدی درش بیار

مهم دم در ورودیه

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
😐💔 دیگه تصمیم ب خارج رفتم حتمی شد البته امیدوارم بتونم برم اونجا دگ مانتو بلند این چیزا نداریییی ...

والا به کفشای صورتی منم گیر میدادن شانسیه خوششون نیاد ازت به همه چیت گیر میدن

ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﺧﺘﻪ ﺍﻡ ..ﮔﺎﻫـﯽ ﺑﺎ ﮐﺴانی ﺳﺎﺧﺘﻪ!ﮔﺎﻫــﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ ...ﮔﺎﻫـــﯽ ﺑﺨﺸﯿﺪﻩ؛ ﮔﺎﻫﯽ ﻓﺮﯾﺐ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﻡ ... ﮔﺎﻫــﯽ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ!ﮔﺎﻫــﯽ ﺩﺭ ﺗﻨـــــــﻬﺎﯾﯽ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻡ ..ﺍﻣﺎ ﺣﺎﻝ؛ﺯﻣﺎﻧﺶ ﺭﺳـــﯿﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﮕــﻮﯾﻢ : ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻤــﺎﻡ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺩﺭﺱ "ﺁﻣﻮﺧــﺘﻪ ﺍﻡ "...ﺍﮐﻨﻮﻥ ﺧﻮﺷﺤــﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ... ﺷﺎﯾﺪﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ ...اﻣﺎ ﺻﺎﺩﻗﻢ ..ﻣــــــﻦ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ...!!ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ ...🌼  
2731
کاپشن رو هودی😐💔 کمی زیادی گرمم میشه

چن لحظه اس بابا

تحمل کن😂

2738
وییییی نگو😑😂😂

البته پسرای سراسری آش دهن سوزیم نیستنا

چن تا دونه توشون خوب پیدا میشه فقط

اسکولن😂😂

والا به کفشای صورتی منم گیر میدادن شانسیه خوششون نیاد ازت به همه چیت گیر میدن

وایی

فک کنم خوش شانس بودم تا حالا کاریم نداشتن به طور جدی

2706