2737
2739
دختر دو سال و نیمه ام از یک سالگیش مدفوعوش به شکل گلوله های کوچکی که رنگ طبیعی داره و دونه دونه دفع میشه . پیش دکتر هم بردمش یک سری آزمایش ازش گرفتند اما بعد از جواب آزمایشها گفتند سالمه و هیچ گونه مشکلی نداره . اما ترس من از اینه که این دکترها تشخیص درستی نداده باشن چون توی سایتهای مختلفی خوندم که اگر همچین اتفاقی برای کسی افتاد مشکل روده داره و باید حتماً پیش متخصص بره . آیا شما دوستان در این مورد اطلاعاتی دارین که در اختیار من بزارید . ممنون از همه دوستان گلم . منو بی جواب نزارین
روی هر پله که باشی خدا یک پله از تو بالاتره ، نه به خاطر اینکه خداست ؛ به خاطر اینکه دستت رو بگیره .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
پیش 3 تا متخصص رفتم اما هر 3 تاشون گفتند مشکلی نیست . در ضمن یک مدت هم معذرت می خوام مدفوعش سفید شده بود و باز هم آزمایشهاش سالم بود .
روی هر پله که باشی خدا یک پله از تو بالاتره ، نه به خاطر اینکه خداست ؛ به خاطر اینکه دستت رو بگیره .
2738
البته نا گفته نمانه که یک 15 روزی مسافرت رفته بودیم که خیلی خوب شده بود و اصلاً گلوله ای نبود و طبیعی طبیعی بود . اما دوباره برگشتیم شهرمون دوباره همونجوری شد .
شیر پر چرب. آب آلو. کدو حلوایی باهاش برنج درست کن. آب هویج. کلا چیزای مسهل زیاد بده ببین زود خوب میشه عزیزم اون گوله گوله ها میدونی چقدر اذیتش میکنه خدایی نکرده زخم میشه مقعدش
💓💓💓💓💓💓💓💖💗💝💟❤💓
دوستان به خدا بیشتر از اینکه ببرمش دکتر تاپیکهای شما منو آروم کرده
2706