2737
2734
عنوان

به نظرتون با خانواده شوهرم برم؟

586 بازدید | 42 پست

هفته گذشته رفتیم شهرمون بعد از ۱ ماه،بعد خونه عمم چن خیابون اونور تر بود عمم هم پیره و مهربون کلی هم بهمون احترام میزاره هرکار کردم شوهرم حتی نیومد در حد ۲ ساعت خونه عمم،اما حالا اخر هفته خانوادش میخان برن گردش در حد نصف روز

شوهرمم داره مهربونی میکنه که باهاش برم،چیکار کنم بنظرتون؟

شوهرم ب زور با فامیلام رفتو امد میکنه،منم خب خیلی دوسشون دارم دوس دارم حداقل چند ماهی یبار یه سر بهشون بزنم

(آنجا ببر مرا که°•شرابم•° نمیبرد) /یه چن تا :اماده شو بیام دنبالت هم واسه ما میذاشتین خب وحشیا  تویی که انقده مهربونی میشه یه صلواتم واسه زود مامان شدن منم بفرستی؟؟

بنظرم برو مادرشوهر با عمهه خیلییییی فرق داره

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب اخه خونه مادربزرگمم نمیاد اونم نزدیکه

(آنجا ببر مرا که°•شرابم•° نمیبرد) /یه چن تا :اماده شو بیام دنبالت هم واسه ما میذاشتین خب وحشیا  تویی که انقده مهربونی میشه یه صلواتم واسه زود مامان شدن منم بفرستی؟؟
2738

به نظرم برو یاد بگیره یادش بده و باهاش حرف بزن بگو ببین من اومدم چون به تو احترام میذارم و تو واسم مهمی تو هم اگه من مهمم از این به بعد باید بیای اگه به قولش عمل نکرد بعدا دیگه خارش رو بگا و نرو خونه فامیلاش

خب اخه خونه مادربزرگمم نمیاد اونم نزدیکه

منظورت اینه که خودت تنهایی میری خونه فامیلت ...یا خودتم نمیزاره 

اگه شوهر من میگه برو همه جا ولی من نمیام اتفاقا من راحت میشم

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊
برو ولی زجرکشش کن و بعد برو یه عالمه منت بذار سرش

🙄🙄

2706