2737
2734
عنوان

حس ششم قوی سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1677 بازدید | 369 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
تلاش که میکنم...هنوزنه...یه جاقبول شدم کسی دیگه گرفتن😥

پسری و کار خوب خیلی مهمه .شده برو جارو کش یه شرکت شو اما سابقه جمع کن پسر خاله من یک جاهای کپکی کثیفی شهر دیگ زندگی کرد ولی الان 15حقوقشه ...تا سابقه جمع نکنی تا همه اداره هارو خاک نکنی تلپ بگیر نباشی خبری نیست ک نیست پس تلاش کن و ایندت رو نسوز ...چندتا بانگ هم استخدامی داشتن فک کنم.کجایی هستین؟

با حس ششمی بچه مادرت پسر نمیشه.اگه واقعا قصد جدی داره باید تحت نظر دکتر باشه.یا ای وی اف کنه.خیلی خی ...

مادرم میخاد پاییز اقدام کنه زیرنظر دکتر ولی بازم یه ترس کوچیکی ته دلش هس همینطوری خاستم بپرسم ولی با ای وی اف انجام نمیده یکمی هم خجالت میکشه میگه دوتادخترشوهردادم نوه دارم

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋
پیش قدم شو

عه خب نمیشه دیگه😢به نظرت تا دو سه ماه آینده احتمالش هس؟

برای خانوم دکتر شدنم یه صلوات میفرستی منم دعا میکنم تا به چیزی که میخوای برسی😘....... شب یلدا به دنیا اومدم ولی اسمم حنانه شد😁زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست هرکسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته به جاست خرّم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد  
2706