2733
2734
عنوان

کیا دردزایمان شون یک هفته طول کشید

291 بازدید | 49 پست

من یک هفته درد شدید دارم واقعا درد زایمان ولی زیاد نمیشه قط میشه دباره میگیره ولی میرم میگه درد زایمانت نیست کسی تجربه داشته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خواهرم دوروز طول کشید آخرش سز شد چون تا آخر باز شد اما بچه تو کانال گیر کرده بود

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

من دقیق ده روز

درد هاااااااا.ففط چون مامانم بلد بود میگفت این درد زایمان نیست ولی همه اطرافیان میدیدن میگفتن وای الان میزایی🙁بعد ده روز درد گرفتم که دزگه داشتم از حال میرفتم مامانم اومد دیدم گفت کمتر دوساعت دیگه میزایی🙁🙁🙁زاییدم

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
نه من چهارشنبه وقت زایمانمه ولی خبری نیست فقط شبا یکم دردمیگیره تامام

من دیشب مایعنه شدم گفت بچه کاملا پایین ولی دوسانت باز شده رحمت ولی درد کمر زیر دل نصف روز شدید نصف روز ارم

2738
من دقیق ده روز درد هاااااااا.ففط چون مامانم بلد بود میگفت این درد زایمان نیست ولی همه اطرافیان میدی ...

مامانت چجوری تشخیص میداد 

فرق دردات با هم چی بود که می فهمید  ؟؟؟

فــــــــاطــمه سادات هستم همــسر آقا حـــــامد و مــامـــان ســید میـــثــاق عزیزم  
2706