2737
2734

لاک به پاهام زده بودم بعد نامزدم گفت قشنگه رنگش و به پاهات میاد ( خیلی وقت بود همو ندیده بودیم دیگ خودتون تا تهشو برین😂😅) بعد منم می‌خواستم بگم خیلی اطلاعاتم بالاس مثلا ، گفتم نکنه تو هم مثل فوت فوتیا شدی 😐😐 بعد گفت منظورت فوت فتیشه😑😑😑😂😭 سریعا صحنه رو ترک کردم .....😭(فوت فتیش یه بیماریه که طرف عاشق پاهای دیگران میشه و....)

یه بار دیگ‌ دعوای شدید کرده بودیم و دو روز بود قهر بودیم ، بعدش چون من مقصر بودم رفتم پیامش دادم و یکم دیگ هم جنگ کردیم و بعدش زنگ زد تا بیشتر جنگ کنیم 😂، بعد اینکه زنگ زد یکم حرف زدیم و یه هزارم تونستم نرمش کنم و بحث رفت سمت اینکه چرا سیگار کشیده یک نخ ، منم با تمام جدیت گفتم حالا یه  بار ، دو بار، سه بار پرولاکتین و آدرنالینت خوووب ترشح میشه و لذت میبری از سیگار کشیدن بعدش چی 😑😑😑😑😑😑😑😑 وای خدایا ادمو گاو کن ولی تو این شرایط قرار نده، بخدا منظورم دوپامین بود که باعث لذت میشد وقتی اینجور چیزا رو میکشه آدم... حالا آدرنالین از غده فوق کلیه ترشح میشه اونم برا یه چیز دیگه و هورمون پرولاکتین باعث تحریک غدد شیری مادر میشههههه😭😭😭 بعدش تو جوابم گفت منظورت اینه که الان باید غدد شیری من فعال شه؟؟؟؟😭😭😭 خیلی بهم خندید خیلیییی 😭😂 ولی خب باعث شد آشتی کنیم 😂😂😂

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سر کلاس داشتم از رو کتاب میخوندم گفتم پیر گفتا که نیم بر زین به ...

دنبال سوتی هستی؟برو پایین

به جا پ گفتم ک یعنی +یر

جلو دبیر و دانش اموزا😩

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2738

من که اصلا نمیتونم بگم ...

خیییلی وحشتناک و افتضاحه🤣🤣🤣🤣

خداروشکر فقط دوس صمیمیم فهمید وگرنه بیچاره میشدم🤣🤣🤣

انتهای دریا را برکه ها نمی فهمند 😞...                                                    پس ببخش اگر گاهی گم میکنم نشانیت را....                               میشه برای موفقیت در رشته ام یه صلوات بفرستی🌼؟                         🦋اللهم عجل فی فرج مولانا یا صاحب الزمان🦋

چه اطلاعات پزشکیتون بالاست! 😕

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

اینو گوش بده؛

یه بار میخواستم واسه همسایه مون ظرفشو ببرم پس بدم،(فامیلیش اسدی بود)

گفتم بذار کمی هم ازین عدسی که درست کردم واسش بریزم توش.

رفتم در خونه شون، دیدم شوهرش درو باز کرد، منم هول شدم گفتم؛

آقای عدسی، اسدی براتون آوردم‌.😑😁

من دم در بودیم موقع خدافظی داداشم بغلم بود

خانوم لپشو اورد جلو من فک کردم بوس میخاد بوس کردم

بعد فهمیدم اومده داداشمو که تو بقلمه بوس کنه😐

میخاستم لبمو اسید پاشی کنم

یبارم  ز زدم موقع خدافظی به خانومه که اصن نمیشناختمش گفتم مامانو سلام برسونید

2706