2733
2739

باحال ترین و خنده دار ترین

تیکه یا کنایه

تیکه کلام

حاضر جوابی

واکنش

و  مهم نیست کلااااا هرررررر چیز باحالی 

که شنیدین....

من خودم اینا👇

۱_یارو شبیه دکمه انصراف خودپرداز بانک ثامن الحجج میمونه 😶

۲_یارو شبیه کتری هیئت/پشت پنکه/بقیه پول ماست/تراکنش ناموفق/چرک ناخن مرحوم خاشقچی و... میمونه ...

فعلا اینا یادمه بعدا یادم اومد بازم میگم شمام بگید

.....

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 

من بیشتر حاضر جوابم تا حاضر جوابی بشنوم میخواین براتون کلاسم بزارم😂😂😂😂

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من بیشتر حاضر جوابم تا حاضر جوابی بشنوم میخواین براتون کلاسم بزارم😂😂😂😂

باشه از حاضر جوابیات بگو😁

بهتریناش

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 
باشه از حاضر جوابیات بگو😁 بهتریناش

یادم نیس یه چیز بگو جوابتو بگم 

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
یادم نیس یه چیز بگو جوابتو بگم 

مثلا برای چاقی یا لاغری 

چرا ازدواج نمیکنی و چرا بچه دار نمیشی 😁

2738

کل هیکل یارو میگی انگار نخودی از تو جوغن پریده  

🌟🌙Αλλάχ♪❤️"جِسمـ مَن                                                                              قَلبِـ مَن                                                                              روحِـ مَن                                                                                    "  یکـ به یکـ تورا صدا میزنند .."تو" و خود"تو"چه‍ هستی که‍ اینگونه‍ تمامـ مرا به‍ تلاطمـ در آوردی؟!....                                                       {حُـــــسیـن(ع)}                                     مَرا محکمـ در آغوش خود بگیر ،چرا که‍ مهربون تر از آغوش تو هیچـ کجای اینـ دنیا ندیدمـ•••♪عِــزرائیل                   ^الهمـ عجل الولیکـ الفرج^

چرک ناخن مرحوم خاشقچی🤣🤣😐

بابا خاشقچی رو بیخیال شید دیگه🙄🙄🤣

انتهای دریا را برکه ها نمی فهمند 😞...                                                    پس ببخش اگر گاهی گم میکنم نشانیت را....                               میشه برای موفقیت در رشته ام یه صلوات بفرستی🌼؟                         🦋اللهم عجل فی فرج مولانا یا صاحب الزمان🦋

من یه بار یه تیشرت توی باشگاه پوشیدم خیلی خوشگل بودو بهم میومد

همچین اومدم قیافه گرفتم گرفتم به دوستم ک از خودم خیلی بزرگتره گفتم ببین من کیسه زباله ام بپوشم بهم میاد

یه کاره برگشت گفت همون لیاقتت کیسه زبالست😐😂😐😂😐😂😐عاقا نیم ساعت خندیدم😂😂خیلی قشنگ گفت

خدابزرگه😌

منکه عین بدبختا میشینم هرکی هرچی دوست داره بهم میگه😔😔کلا غایب جوابم😫

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

با اینکه صاحبخونمون وضعیت مالی خوبی داره مثل گداهازندگی میکنه مدام برای موادغذایی و وسیله میان دم خونمون دخترم ۴سالس،بهش گفت چراخاله یه جاروبرای خودتون نمیخرید میایدجارومامان منومیبرید

2706