2737
2734
الان شما گذاشتی اینجا😂😂😂 حتما یکیم ب اون گفته بزاره😂😂😂😂 چشات فقط اسی شوهر نکنیا حیفی😂😂😂

شوهر کردم دیر گفتی😂

یه روز همه کسایی که باورت نداشتن برای دیگران تعریف میکنن که چطور باهات آشنا شدن🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکسه ک گذاشتمو الان گرفتم خب

جان من یه دونه حرکت دیگ برو 😊😊😊

انشالله که به همه آرزوهام برسم🙏خدایا شکرت❤️وانشالله یه روزی بیاد که من یک زن مستقل و شاد باشم برای همیشه🙏😍😇
2728
آره خیلییییی خدا برا شوهرت نگهت داره سفت بچسبی هاااا😆😆

باشه،،از هر انگشتم هنر میباره اشپزی خیاطی کارخونه شیرینی کیک  همه چی

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
باشه،،از هر انگشتم هنر میباره اشپزی خیاطی کارخونه شیرینی کیک  همه چی

برعکس تو من هیچی بلد نیستم چن تا غذا فقط😂

یه روز همه کسایی که باورت نداشتن برای دیگران تعریف میکنن که چطور باهات آشنا شدن🤗
2738
 شوهر کردم دیر گفتی😂

عههههههه ،،،حیف،میخواستم خودم بگیرمت😂😂😂😂😂

چن سالتلچه نیستی مگ

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
عههههههه ،،،حیف،میخواستم خودم بگیرمت😂😂😂😂😂 چن سالتلچه نیستی مگ

جووون ۲۰ سالمه

راست میگن دست تو دماغشو خودت پیشنهاد دادی😶😐🤨

انشالله که به همه آرزوهام برسم🙏خدایا شکرت❤️وانشالله یه روزی بیاد که من یک زن مستقل و شاد باشم برای همیشه🙏😍😇
 برعکس تو من هیچی بلد نیستم چن تا غذا فقط😂

ول کن هنرو شوهرت بزارتت وسط خونه نگات کنه فقط سیر میشه😂😂😂😂

ول کن هنرو شوهرت بزارتت وسط خونه نگات کنه فقط سیر میشه😂😂😂😂

خودشم همینو میگه😂😂😂😍

2706