2737
2739

همه ما فکر می کنیم که به محض اینکه ازدواج کردیم دیگر بیرون قرار گذاشتن با همسر لزومی ندارد، اما باید بدانید که ازدواج کردن به این معنی نیست عادت های عاشقانه را ترک کنید. ازدواجتان را با تداوم قرارها و بیرون رفتن ها جذاب تر و لذت بخش تر کنید

مثل قبل از ازدواج سرزنده باشید و هرگز قرار گذاشتن را متوقف نکنید

زنده نگه داشتن جذابیتهای روزهای اول آشنایی بسیار آسان است جوری که حس می کنید تازه ازدواج کرده اید. در ادامه به شما یک سری نکته و راه کار برای قرار گذاشتن با همسرتان یاد می دهیم حتی اگر سالهاست که از ازدواجتان می گذرد.

زمانی را برای باهم بودن تعیین کنید.

بیشتر زوجها چون با هم زندگی می کنند همیشه همدیگر را می بینند. از آنجایی که هر روز همدیگر را می بینید، معمولا حس می کنید که با هم هستید بدون اینکه نقطه اتصالی بین شما وجود داشته باشد. زمانی را در نظر بگیرید که در آن بیشتر به همدیگر توجه کنید نه به مسایل حواشی، مثلا با همدیگر به پیاده روی بروید یا باهم یک وعده غذا – نه در جلوی تلویزیون – میل کنید.

روال برنامه های معمول را کمی تغییر دهید.

یکی از بدترین و بهترین چیزها این است که زندگی شما قابل پیش بینی و برنامه ریزی شده باشد. شاید در این روش شما احساس راحتی بیشتری داشته باشید اما می تواند نشان دهنده پایان هیجانات موجود در سالهای نخستین زندگی مشترک باشد. دفعه دیگر که خواستید برای زمانتان برنامه ریزی کنید، سعی کنید که کمی تغییر در آن ایجاد نمایید. این کار می تواند به اندازه رفتن به یک رستوران جدید غیر منتظره و یا به اندازه رفتن به جنگل جسورانه باشد.

همانند یک قرار واقعی رفتار کنید

“قرار ” عبارتی است که معمولا برای دیدار در بیرون به کار می رود. به جای اینکه با هم به رستوران بروید با همسرتان آنجا قرار بگذارید. در این صورت شما همان اتفاقاتی را که برای قرار ملاقاتها می افتد را تجربه خواهید کرد: مثلا از خود می پرسید ” آیا او از لباسم خوشش خواهد آمد ، او چه چیزی می پوشد؟ “و از این قبیل. بدون اینکه مسایل و مشکلات درون خانواده به حس و حال قرارتان نفوذ کند.

زندگی ج-ن-س-ی خود را زنده کنید.

روزهای نخست ازدواج را که نمی توانستید حتی یک لحظه دست همدیگر را رها کنید بیاد می آورید؟ شاید شما چنین حسی را دیگر نداشته باشید اما می توانید کمی از آن شور و اشتیاق را وارد روابط زناشویی خود کنید. می تواند به شکل تغییر دادن محل رابطه مثلا در یک اتاق دیگر (و یا در باغتان به شرطی که کاملا شخصی باشد ) و یا در یک زمان متفاوت از روز و یا یک وضعیت جدید باشد. چنانچه این تجربه های جدید موفقیت آمیز نبودند حداقل شما را کمی می خندانند ولی اگر موفقیت آمیز بودند، شما موفق می شوید که آتش جدیدی را در رابطه خود ایجاد نمایید.

آپلود عکس رایگان و دائمی
البته اگر اوضاع اقتصادی و بچه ها بگذارند اگه یکی مادرش کنارش نباشه یا نتونه بچه را جایی بذاره چی خخخخخخخخخخخخخخخخخخ راستی پول چی پول نداشته باش که نمیتونی بری تو قرار عاشقانه اون هم با این همه چیزهایی که تازگی مد شده و دختر و پسر هم ازش نمیگذرن خخخخخخخخخخخخخ
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من میگم تو همون خانه با هم قرار بذاریم خخخخخخخخخخخخخخخخ یواشکی اگه بچه ها بخوابن خخخخخخخخخخ البته اونها تا ما بزرگتر ها را نخوابونن نمیخوابن خخخخخخخخخخخخخ
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
اخه الان نه مهد کودکی بازه نه مثلا کسی مادرش یا مادر شوهرش ازش دور باشن یا یک شهر دیگه چیکار کنه فامیل و افراد دیگه هم یا نیستن یا ادم نمیتونه بهشون اعتماد کنه با این همه حوادث ناجور در جامعه حتی تو همون مهد خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

قرار های عاشقانه هم تو شب مزه میده دیگه

تو خانه میشه با شمع سر و ته قضیه را هم اورد خخخخخخخخخخخخخ

2738
والا دو تا قلم میوه میخریم میشه 50 تومان پس مالی هم مهمه دیگه خخخخخخخخخخخخخ
تازه از جای ارزون میوه میخریم ها
نگاه کن اگه مرده کارمند باشه که بیچاره باید اضافه کاری هم وایسه اگه یک روز بره سر قرار عاشقانه خخخخخخخخخخخخخخ

حالا بماند زن و مرد هر دو برن سر کار والا تو این روزگار این قرار ها میشه برای روزهای سالمندی تازه اگه نوه ها بذارن خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
2706