2733
2734
عنوان

سردی همسر

1104 بازدید | 68 پست

بچه ها 

سه روزه دارم گریه میکنم هر روز

هر دقیقه یه دلخوری جدید پیش میاد

نمیدونم شوهرم چشه 

بهش زنگ میزنم حالشو بپرسم میگ خوبم بعدش پنج ساعت سکوت میکنه

سرد شده خیلی 

درصورتیکه این مدلی نبود

حس میکنم دم دستی شدم براش

میدونه چقدر دوسش دارم انگار خیالش راحته ، هرجور بخواد رفتار میکنه

بهش میگم وقتی میبینی بینمون ناراحتی پیش اومده یه بارم تو یه قدم ب حای من بیا جلو

میگ نمیتونم ، میگم چرا پس من میتونم!؟ 

میگه من نمیتونم دیگه😶

نمیدونم باید چیکار کنم که بشه همون ادم سابق

کمکم کنین☹️

تو این دنیا هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست ✨🙂🕊... بهم بگو غزل 🤍چندتا زخم رو نادیده گرفتی فقط به خاطر اینکه اونی که چاقو دستش بود رو دوست داشتی🖐🏻🙍🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توام نتون

آخرش ک چی؟!

تو این دنیا هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست ✨🙂🕊... بهم بگو غزل 🤍چندتا زخم رو نادیده گرفتی فقط به خاطر اینکه اونی که چاقو دستش بود رو دوست داشتی🖐🏻🙍🏻‍♀️
2731

دم دستی شدن برای مردها معنی نداره..وقتی تصمیم به ازدواج میگیرن با تموم اراده شون میلن جلو چون براشون روشنه ( زن ) لباس (تن) نیست که بخوای عوضش کنی..این مثال رو برای خودت هم نزن..

حتما یه چیزی داره اذیتش میکنه..

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓
زیاد پپیگیرش بودی حتما یکم خودتو دور کن

اگه سردترشد چی

دم دستی شدن برای مردها معنی نداره..وقتی تصمیم به ازدواج میگیرن با تموم اراده شون میلن جلو چون براشون ...

یه چیزی داره اذیتش میکنه !؟ بخاطرش منو ازار میده اونوخ!؟

2738

شایدم شما باید تغییر کنی بانو

خانومی یاد بگیر 

لوندی یاد بگیر

محبت گدایی نکن

همیشه نچسب به همسرت

به فکر خودتم باش

به خودت برس 

اعتماد به نفستو تقویت کن 

تا همسرت پشت سرت فرار کنه و نذاره هیچوقت از دستش بری

.....خییییییییلی رو اعتماد به نفست کار کن عزیزم

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉

مردا وقتی دغدغه فکری دارن اصلا حوصله زن و زندگی رو ندارن.راحت بزارش.خودش خوب میشه میاد سمتت

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
اگه سردترشد چی

نمیشه/همش نباید شما حالشو بپرسی همش نباید شما بگی دوسش داری همش نباید شما عاشقی کنی که/سرد نشو اما خودتو دور کن/اما یه کاری کن کشیده شه سمتت/ببین چی دوس داره انجام بده /یا چیزایی ک دوس داره بشنوه رو بگو/شاید استرس کار و زندگی رو داره

یک شهر را دیوانه با پیراهنت کردی/لیلاچرا پیراهن زیبا تنت کردی؟!💚🌼😌
شایدم شما باید تغییر کنی بانو خانومی یاد بگیر  لوندی یاد بگیر محبت گدایی نکن همیشه نچسب به ...

با اینکه همیشه اراسته و مرتبم ولی بخاطر این سردی همسرم داره اعتماد به نفسم میاد پایین🥺

نمیشه/همش نباید شما حالشو بپرسی همش نباید شما بگی دوسش داری همش نباید شما عاشقی کنی که/سرد نشو اما خ ...

هر روز ک میزه از خونه بیرون من زنگ میزنم حالشو میپرسم 

اره راست میگی

ولی چی بگم☹️

وایییییی دقیقا من سه روزه این مدلی شده😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢 میگه بهم گیر نده بهش میگم خو بگو چیزی شده ...

اقایون برعکس خانوما درباره مشکلاتشون حرف نمیزنن/شما باید یکم فضای خونرو اروم کنی بهش اعتماد به نفس بده/یه چایی بریز یه کیک درست کن بگو دوست ندارم ناراحت ببینمت

یک شهر را دیوانه با پیراهنت کردی/لیلاچرا پیراهن زیبا تنت کردی؟!💚🌼😌
2706