2733
2739
عنوان

چطور وقت میکنید عاشق میشید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 122 پست
نههههه اونکه تو شکمم دارم رو میگم 🤣

ایییی مبارک باشه عزیزم😍😍😍❤️🌸

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای عکس پروفایلتون خیلی باحاله خیلی خندیدم باهاش😅❤️

💋⁦♥️⁩⁦♥️⁩

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
2728

بعضی رابطه ها اسمش عاشق شدن نیست که

برای سرگرمی و سو استفاده و.. هست..

حالا هر دو طرف از این نیت با خبر باشن که خوبه که ...ولی اینطور نیست..

تازه طرف عاشق هم باشه انقدر تلاش میکنه تو این وضعیت اقتصادی و..

تا هرچه زودتر به عشقش برسه..شب و روز کار میکنه وقت نداره اصلا..

.وگرنه کسی که همش پی خوشگذرونی هست و الاف و بیکار..

چه جور عاشقیه پس؟؟

سلام دوستان عزیز با اجازه اسی میشه برین تو این لینک به دخترم رای بدین تو مسابقه نقاشی عیدغدیر شرکت کرده خواهش میکنم التماس دعا هر کی رای بده لایک کنه تا براش صلوات بفرستم اجرتون با http://ghadirfestival.com/painting/?contest=photo-detail&photo_id=2357

با مردی ازدواج کن که رژتو پاک کنه نه ریملتو...
🙏🙏❤❤ برام دعا کن خیلی نگرانم 

عزیزم ان شالله خود خدا مراقبتون باشه❤️

شما باید برای من دعا کنی🌸

گل پسراتم ببوس از طرف من بخصوص اولی رو ویژه ویژه ویژه😍😍😘

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
2740
عزیزم ان شالله خود خدا مراقبتون باشه❤️ شما باید برای من دعا کنی🌸 گل پسراتم ببوس از طرف من بخصوص ا ...

🙏🙏❤❤❤

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
حالا چرا این قضیه برات مهمه ؟

چون دارم آمار وحشتناک طلاق وشکست عشقیارو میبینم

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
بعضی رابطه ها اسمش عاشق شدن نیست که برای سرگرمی و سو استفاده و.. هست.. حالا هر دو طرف از این نیت ب ...

دقیقا

خیلی از کاربرا منظورشون همون سرگرمیه وگرنه به نظرم عشق ازخودگذشتگی وصبروتحمل خیلی زیاد میخواد بااین اوضاع داغون جامعه

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
چه ربطی به عاشق شدن داره .ادم اول عاشق میشه بعد این اتفاقا میفته 

دروغ چرت ومزخرفی که فیلمای عاشقونه تو ذهن مردم بدبخت کردن

هرکی میگه اول احساس بعد عقل یه دیوونس

این تفکرغلط روازذهنتون پاک کنید 

دروغ چرت ومزخرفی که فیلمای عاشقونه تو ذهن مردم بدبخت کردن هرکی میگه اول احساس بعد عقل یه دیوونس ای ...

منم از عشق خوشم نمیاد ولی واقعیت عشق اینه .اون موضوعهای مورد نظر شما معامله هستن در حقیقت 

چ ربطی داره باید توان مدریت باشه ک ظاهرا شما ب بعد مالی و مادی زندگی نگاه میکنید فقط

بیاین خودمونو گول نزنیم دوست عزیز

من تواین جامعه دارم زندگی میکنم و میبینم که اوضاع اقتصادی چقدر توی زندگیت مردم اثر بد گذاشته وتفکرمردمو عوض کرده

منم از عشق خوشم نمیاد ولی واقعیت عشق اینه .اون موضوعهای مورد نظر شما معامله هستن در حقیقت 

خب منم همینو میگم دیگه وقتی میدونیم عشق اینقدر بدبختی داره باوجود مشکلات فراوون دیگه چرا خودمونو گرفتارکنیم