2733
2739
عنوان

اکستنشن مو تهران

125 بازدید | 14 پست

سلام دوستان من مدهام با رنگ و دکلره سوخت و مجبور شدم کوتاه کنم اینقد ک الان دوسانته بنظرتون برم اکتنشن کنم تا سه چهار ماه حداقل یکم بلند شه کجا برم تروخدا کمک کنید مث پسرا شدم 😭

تعداد رای : 4
نظرسنجی
اکستنشن
1
25%
کلاه گیس
3
75%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وا چی میشه خب مدل پسرونه هم بد نیس ک الانم ک تابستونه هوا گرمه ی تنوعیم میشه..اکستنشن خیلی ضرر داره ...

عه اره من ک بار چهارم کچل میکنمو همه هم میگن بهت میاد ولی یهو موی مصنوعی میذارم خیلی قیافم عوض میشه ولی خب خیلی کوتاه ۲سانت 

2738
اوه واقعا پس از فکرش بیام بیرون چون دارم تحقیق میکنم 

اره گلم دائمی خوب نیست حتی هم بگن ریزش نمیگیری باز میگیری چون به ریشه مو چندین شاخه سنگین مو وصل میکنن و خیلیم ازیت کننده است

اره گلم دائمی خوب نیست حتی هم بگن ریزش نمیگیری باز میگیری چون به ریشه مو چندین شاخه سنگین مو وصل میک ...

😭😭فک میکردم خوبه همه این شاخا اینستا اینکارارو میکنن پس باید بیخیال شم کلا فکرشم‌میکردم ک اینجوری باشه وای چقد طول میکشه موهام‌بلند ش تو اینترنت خوندم ماهی یکسانتونیم ک تو سال میشه ۱۵ سانت 😭😭

2706