2737
2739
عنوان

وسواس تو درس خوندن برا کنکور

| مشاهده متن کامل بحث + 1796 بازدید | 96 پست

باید این وسواسو بزاره کنار

بدونه فقط با منابع بیشتر گیج تر میشه و دیگه رغبتی برای درس خوندن نداره

اگه یه منبع داشته باشه همونو سه بار بخونه نتیجه اش از اونی که ده تا منبع میگیره تک و توک میخونه و دیه دوره نمیکنه بیشتره

!! It's me, hi..! I'm the problem, It's me
تجربی ام 

ببین برای زیست کتاب درسیو خیلیی خوب بخون

یکی از رتبه برترای پارسال میگفتم ۱۷ بار کتاب درسیو خونده و دوره کرده بود  زیست ۹۶ درصد زد فکر کنم

خودت از توی کتاب نکته دربیاری بهتر یاد می گیری تا بری از کمک درسی امادش بخونی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من حس میکنم منابعم واسه قبولی خوب وقوی نیست

تقریبا بیشتر درسا خیلی سبز خوبه 

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        
2728
از هر درسی ده تا؟رشتش چی بود مثلا از ی درس زیست ده تا البته خیلیا این روشو میگن

انسانی بود 

بعضی از درس ها رو کلا کتاب تست نداشت 

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        
مضربی یعنی چجوری عزیزم یعنی کم تست میزد

منم انسانی ۱۴۰۰هستم هر کار میکنم نمیتونم درس بخونم شروع کنم..نمیدونم چ مرگمه😭افسرده شدم

پرسپلیسی ام...اهل گلستان....کنکوری...متاهل....تنها❤
باید این وسواسو بزاره کنار بدونه فقط با منابع بیشتر گیج تر میشه و دیگه رغبتی برای درس خوندن نداره ...

خب چجوری اخه میگم اینایی ک قبول شدن حتما ازهر کتاب درسی چن تا کمک اموزشی مختلف داشتن

لطفادعام کنید☺
من حس میکنم منابعم واسه قبولی خوب وقوی نیست

اینجا کمک نگیر

یه مشاوره نیم ساعته تلفنی با علیرضا افشار داشته باش راهنماییت میکه و مطمطئن باش خوبم راهنماییت میکنه تو اون نیم ساعتم هر سوالی داشتی بپرس

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
2740
منم انسانی ۱۴۰۰هستم هر کار میکنم نمیتونم درس بخونم شروع کنم..نمیدونم چ مرگمه😭افسرده شدم

منم میخام ۱۴۰۰ کنکور تجربی بدم نمیدونم باید چیکار کنم اصلا

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔

وسواسو بنداز دور ،ببین تو هرچقدم بخونی ،یه عده هستن ۱۰۰تا منبع دارن پس میشه گفت همه همیشه عقبن،پس بهترینکار این هستش که پرس وجو کنی از استادای مختلف که کدوم منبع بهترینه وهمه چیو پوشش داره واینکه فوقش واسه ی هردرسی دوتا منبع

ببین سوالای کنکورو اگه دیده باشی ،مباحث مشخصه واینکه نوع سوال هم مشخصه ،فقط هرسال کمی می پیچونن ،پس تو کافیه مباحثو خوب وعمیق یادبگیری تا بتونی بخونی

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
مضربی یعنی چجوری عزیزم یعنی کم تست میزد

مثلا یک  پنج  ده  پانزده...... 

یا یکی درمیان 

علوم تربیتی دولتی آورد 

من تو خوندن وسواس دارم.خیلی اذیت میشم هاااا خیلی .بعضی وقتا ی صفحه ی ساعت میکشه تا تموم کنم

چند روز پیش ۴۰ تا تست زیست رو تو ۳ ساعت زدم.سرعتم تو تست بالا هست فقط تحلیل خیلی وقتمو میگیره و وسواسم خیلیه

با افتخار یه دورگه کورد و ترک😌ی چیزی ک همیشه بهش افتخار میکنم اینه ک تا حالا هیچ موجود مذکری رو تو زندگیم راه ندادم😉ب نظرم قشنگ تر از این نیست ک اولین عشق ی دختر باشی😌تاپیکای ترسناک منو تگ کنید🙏
خب چجوری اخه میگم اینایی ک قبول شدن حتما ازهر کتاب درسی چن تا کمک اموزشی مختلف داشتن

اونا از همون اول ده تا نمی خریدن اپل یکیو تموم میکردن بعد میرفتن سراغ یکی دیگه

یکی از کاربرای اینجا بود که پشت کنکور مونده بود

گفت اشتباهم همین بود سال اول که ده تا کتاب میخریدم به هیچ کدوم نمیرسیدم، اولین کاری که کرد برای همه ر منبع دوتا نگه داشت بقیه رو انداخت دور و همون منبع رو عالی خوند بعدشم رتبه اش سه رقمی شد تجربی یود

!! It's me, hi..! I'm the problem, It's me
2706