2733
2739
عنوان

کسایی که شوهراشون دوسشون ندارن...

275 بازدید | 16 پست

به نیت همه کسایی ک مثل خودم شوهراشون دوسشون ندارن سوره طلاق و مزمل رو میخونم به نیت این ک شوهرشون هم عاشق و دلباختشون بشه و خدا چنان مهر و محبتی تو دلشون بندازه ک روز به روز بیشتر بشه 

من به نیت شما میخونم شما هم اگه دلتون خواست ب نیت همه و من بخونید

به امید روزی که مامان یه دختر خوشگل به اسم ماهور ویه پسر ک هنوز اسمی براش انتخاب نکردم باشم                                                                               همسر عزیز من به امید این که روزی برسه ببینم از ته دل میخندی                                                                خدایا خودت مراقبشون باش

برای من به نیت ازدواج بخون ...منم برات دعامیکنم

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سوره ای سراغ نداری که باعث طلاق وجدایی بشه؟

طلاق اخرین راهه 

تلاش کن برا زندگیت طلاق ب همین آسونیا هم نیست

به امید روزی که مامان یه دختر خوشگل به اسم ماهور ویه پسر ک هنوز اسمی براش انتخاب نکردم باشم                                                                               همسر عزیز من به امید این که روزی برسه ببینم از ته دل میخندی                                                                خدایا خودت مراقبشون باش
2738
والله که نداشتن سیاست زنانه باعثش هست..    

اینم درسته ولی بعضی زندگیا هم پیچیده است من شوهرم نمیتونه زنی رو دوس داشته باشه چون همسر سابقش ی جورایی بهش خیانت کرده و رفته ولی من عاشقش هستم چون ارزشش رو داره

برای من به نیت ازدواج بخون ...منم برات دعامیکنم

از این ب بعد هر وقت برا خودم بخونم برای تو هم میخونم عزیزجان

سفید بخت بشی عزیزم

اینم درسته ولی بعضی زندگیا هم پیچیده است من شوهرم نمیتونه زنی رو دوس داشته باشه چون همسر سابقش ی جور ...

ها..پس کارتون سخته..دوندگی لازم داره..تا حس امنیت و اعتماد به وجود بیاد..

خدا کمکتون کنه.  

طلاق اخرین راهه  تلاش کن برا زندگیت طلاق ب همین آسونیا هم نیست

همه تلاشی کردم کوه صبروتحمل شدم دیگه بریدم داغونه داغونم بقران

بیاواین پخش وپلا را تو جمعش کن😞                                     دوریت داره بدمیسوزونه توکمش کن😭🙏
از این ب بعد هر وقت برا خودم بخونم برای تو هم میخونم عزیزجان سفید بخت بشی عزیزم

گلممم خیلی ممنون فدای مهربونیت😘😍

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
2706