2733
2739
عنوان

اگه درد نکشی باید رنج بکشی...

109 بازدید | 17 پست

روانشناسان اعتقاد دارن هرکاری دردخودشه دارع 

اگرکسی از این درد فرار کنه باید رنجشه بکشه 

برای مثلا اگر کسی درد درس خوندن نکشه باید رنجش تحمل کنه

اگر کسی درد خارج شدن از یک رابطه اشتباه نکشه وبمونه باید رنجش ناشی ازاون رابطه تحمل کنه 

از کدوم درد توزندگیت داری فرار میکنی؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اره اره اره..

حتی موفقیت همینه..

امروز تلاش میکین عرق میریزی زحمت میکشی...

یک عمر ازش استفاده میکنی و با ارامش و اسایش زندگی میکنی.

امروز رنج نکشی ..

تا اخر عمر باید درد بکشی

اره اره اره.. حتی موفقیت همینه.. امروز تلاش میکین عرق میریزی زحمت میکشی... یک عمر ازش استفاده میک ...

درسته

ولی شما اشتباه گفتید امروز دردنکشی بعد رنج میکشی

2738

یاد بحث تنها مسیر آرامش افتادم...

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          

[QUOTE=149736495]روانشناسی برا کسی که درد کشیده بعد رنج هم کشیده چی میگن😕 گاهی رنج رو تحمل میکنی ولی لذتی هم بعدش نی ...[/QUOTE فک کنم کارت درس انجام ندادی یا ناقص انجام دادی که رنجم بدنبال داشت

والا کامل و بدون عیب و با کلی زحمت ولی به هر دری زدم بازنشد

نمیشه این نظر داد 

خودت فک کن درموردش وخودت با کسایی که تواون مسیر بودن وموفق شدن مقایسه کن شاید ایراد کارت پیدا کردی این البته پیشنهاد منه

2706