2733
2734
عنوان

نه جرعت طلاق دارم نه دل ادامه زندگی

545 بازدید | 50 پست

از نامزدیم دارم میکشم قبل عروسی از خانوادش الان از خودش وخوانوادش کم ،پدر مادر بفهمن دق میکنن،عین یه مرده متحرک ام نه عشقی و...خداروشکر بچه هنو ندارم،نمیدونم تقاص کدوم گناهو دارم میدم،کتک زدن تا به کی،وسایل خونه شکستن تا کجا همه چیم عین سمساریاس،بیرون ناراحت میشه کتک من میخورم و...یه بار نه هر روز دعوا ،بدنم بی حس شده خدایا بکش منو راحت شم جرعتشو ندارم،پشیمونم خیلیییییی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا موندی که داغونت کنه خودت به خودت کمک کن به ایندت فکر کن این کتک خوردن تحقیر شدنا بعدا به روح اعصابت اثر میزاره  

خدایا دلم میخاد ببرمت بستنی فروشی دو تا آب هویج بستنی بخرم یکی به افتخار تو یکی به افتخار خودم اما نمیشه دوتا میخرم میخورم  به افتخار خودم خودت    
2731
2738
عزیز اگه کتک می زنن و اعصاب ندارن چرا باهاش زندگی می کنی!!! حق و حقوقتو بگیر و جدا شو

چون خرم،قهر کردم رفتم خونه بابام ادم بشه نشد،منتظرم زمانی برم که یه قطره اشک از روی پشیمونی واسش نریزم

این هزارمین تاپیک از افراد مختلفه ک مشکل دارن ک شوهرش بهش خیانت کرده و.......

ولی میبینم تو اقدامن تا بچه دار بشن،اخه چرا وقتی زندگی خودتون داغونه،پای ی طفل معصوم و وسط این زندگی باز میکنین؟؟؟؟؟؟؟.

یکی بیاد با جواب منطقی منو قانع کنه.

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  

تابچه نداری جداشو براچی میترسی وقتی بچه نباشه هیچی نمیتونه مانع طلاق بشه

بیاواین پخش وپلا را تو جمعش کن😞                                     دوریت داره بدمیسوزونه توکمش کن😭🙏
این هزارمین تاپیک از افراد مختلفه ک مشکل دارن ک شوهرش بهش خیانت کرده و....... ولی میبینم تو اقدامن ...

من اقدا م بودم دوماه گفتم زندگیم درس میشه و... دیگه نه اینجور نمیشناختمش

این هزارمین تاپیک از افراد مختلفه ک مشکل دارن ک شوهرش بهش خیانت کرده و....... ولی میبینم تو اقدامن ...

خب بعضیافکرمیکنن حتما بااومدن یه بچه زندگی شیرین میشه ولی واقعا اشتباهه محضه بچه اصلا نمیتونه شرایطو بهترکنه یا رابطه راشیرینتر

بیاواین پخش وپلا را تو جمعش کن😞                                     دوریت داره بدمیسوزونه توکمش کن😭🙏

ای بابا😔انشاالله خدا سر عقل بیاردش

هرچی هم که بقیه بگن جداشو فایده نداره چون معلومه که نه دلت میخواد نه قصدت جداشدنه بشین خوب فکراتو بکن اگه میبینی ی درصد هم میتونی اصلاحش کنی و خوب میشه ادامه بده 

پیش مشاور برو بهتر راهنماییت میکنه

خدایا...به امید خودت نه بنده های بی خودت
2706