2733
2739
عنوان

اگه شوهرتون امروز به پدر و مادرتون .......بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهرم هیچوقت برای تبریک زنگ نمیزنه،بعضی وقتا مامانم بهش زنگ میزنه تبریک میگه،منم بعضی وقتا به مادرشوهرم زنگ میزنم،اینقدر مسائل مهم تری هست که نخوام به اینچیزا فکر کنم

2740
اولش گفتم مهم نیس چقد جدی گرفتی اما وقتی خودش گفته چرا فقط پیام دادی و زنگ نزدی باید بگم واه چه ...

ولی درکل بنظرم مهم نیس، شوهرش چقدر خاله زنکه، حالاکه زنگ نزده و پیام داده مگه چی میشه، شایدم مامانش گیر داده بهش 

۹۹/۵/۸ 

ما کلا اصلا این چیزا رو زنگ نمیزنیم و تبریک نمیگیم!مهمه مگه!

اون زنگ نزد تو هم دیگه زنگ نزن دیگه به خوانوادش

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.

والا من همسرم کاریم نداره زنگ بزنم یا نه ولی من خودم زنگ زدم تبریک گفتم تا فردا حرف در نیاد بعضی کارا با سیاست حل میشه یه زنگ زدن ساده کاری نداره 1 دقیقه هم طول نمیکشه. کل کل کردن با شوهر همیشه جواب مهکوث داره تو زنگ نزدی منم نمیزنم نمیشه که من زنگ میزنم میبینه اونم متقابلا رفتارش مث من میشه

باور نمیکنم خدا به کسی بگوید؛ نه...... خدا فقط سه پاسخ دارد. 1.چشم 2.کمی صبر کن. 3.پیشنهاد بهتری برایت دارم...... ☺️همیشه در فشار زندگی اندوهگین نشو؛ شاید خداست که در آغوشش می فشاردت. برای تمام سختی هایی که میکشی صبر کن. صبر اوج احترام به حکمت خداست🌺🌺🌺🌹🌼🌼🌼🌼
2706