2733
2734

من تو اقدامم

ماه پیش دوروز عقب انداختم

و کلا سه روز خونریزی داشتم

این ماه از روز اول بعدازپاکی مدام ترشح داشتم

تا اینکه حالت تهوع ها شروع شد

بیبی زدم منفی شد

بعد زیر دلم احساس کش اومدگی داشتم

بعد انگار تو دلم هوا میپیچید مثل نفخ

الان ده روز تا پریودم مونده

دیروز نوک سینه هام برجسته شده

به نظرتون باردارم؟

تو ندانی که خود آن نقطه عشقی،تو خود اسرار نهانی،تو خود باغ بهشتی،تو بخود آمده از فلسفه چون و چرایی....

وقتی تو  اقدامی خیلی علایم بارداری سراغت میاد

۱۰ روز خیلی زیاده برا نتیجه گیری

ولی علایمت برا بارداریه

یکم دیگه صبر کن

ان شالله هرچی خیره برات پیش بیاد

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید صبر کنی تا عقب بندازی الان‌ معلوم‌نمیشه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2728

عزیزم انتظار سخته میدونم اما هنوز ده روز تا پریودت مونده بزار از موعدت بگذره بعد بی بی بزن منم خیلی گاها امیدوار میشدم با اینکه کلا سه ماه اقدام داشتم بعد یه ماه حامله شدم همش دنبال علائم میگشتم 

خدایا شکرت 
2738
اخه خوندم بعضی ها دوهفته قبل از پریود هم فهمیدن

دوهفته بعد پریود تازه تخمک گذاریه

من ۳ روز بموعدمم بی بی منفی بود

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
دوهفته بعد پریود تازه تخمک گذاریه من ۳ روز بموعدمم بی بی منفی بود

میگن بستگی به زمان تخمک گزاری داره

نمی‌دونم

برام دعا کنید

سه سال منتظرم 

تو ندانی که خود آن نقطه عشقی،تو خود اسرار نهانی،تو خود باغ بهشتی،تو بخود آمده از فلسفه چون و چرایی....
میگن بستگی به زمان تخمک گزاری داره نمی‌دونم برام دعا کنید سه سال منتظرم 

استرس و فکر کردن بهش باعث میشه جنین نتونه لانه گزینی کنه

خودتو سرگرم کن دخترررر

ایشالله که خوش خبر بیای ریپلایمون کنی

استرس و فکر کردن بهش باعث میشه جنین نتونه لانه گزینی کنه خودتو سرگرم کن دخترررر ایشالله که خوش خبر ...

فدات عزیزم

حتما

دلم میگه هستم،تو این سه سال توهم زیاد زدم اما الان یه جور دیگه است

یک هفته است مثل علائم پریود دارم

اره میدونم باید فکرم رو منحرف کنم اما یه جاهایی حریفش نمیشم🙈

فدات عزیزم حتما دلم میگه هستم،تو این سه سال توهم زیاد زدم اما الان یه جور دیگه است یک هفته است مث ...

توکل کن بخدا. بحق این روز عزیز خدا مراد دلت رو میده.دلم روشنه