2733
2734
عنوان

تاریخ سونوگرافیم بهم ریخته کسی میتونه کمکم کنه🥴👊

| مشاهده متن کامل بحث + 156 بازدید | 19 پست
نه گلم تازه دکترم گفت زود اومدی ۱ ماهم بود

پس این هفته برین دکتر ببینین قلبش تشکیل شده یا نه ...که مینویسه برای ازمایش ان تی

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊
الان حتما ی سونو بده،،ی وقت هفته استباه میکمی بعد غربالگریت دیر میشه،

عزیزم من ۱۲ هفتگی که میشه ۳ ۴ روز دیگه میرم سونو اولین بار ...بنظرتون چون یکم دیر میرم هفته هام دقیق مشخص نمیشه وقت زایمان دقیق معلوم نمیشه

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من ۱۲ هفتگی که میشه ۳ ۴ روز دیگه میرم سونو اولین بار ...بنظرتون چون یکم دیر میرم هفته هام دقیق ...

نه ربطی نداره

وقت زایمان که تقریبی کلا،،

چون ممکنه هفته اشتباه کنید خودتون ی وقت وقت غربالگری تموم میشه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
نه گلم تازه دکتر گفت خیلی زود اومدی واسه سونو 

منم همینو تعجب کرد که شما تو ۴هفته رفتی سونو

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
2728