2737
2734
عنوان

تعبیر خوابم رو کسی بلد؟

59 بازدید | 14 پست

خواب دیدم دیروز که من یه پسر دیگه هم غیر از دوتا پسرام.دارم تقریبا نه ماهش بود.ولی مرد بود بغلم گرفته بودمش تو.یجایی مثه مسجد جم شده بودیم یه دعا نویس آورده بودیم کلی آدم هم بود دورم گریه میکردم شدید...انگار قول داده بود با ورد خوندن زنده کنه بچم رو...

ولی بچم زنده نشد من انقدر گریه میکردم میگفتم مامانی چه جوری ازت دل بکنم...

بعد دیدم رفتیم تو حیاط یه خونه داریم گل سرخ میکاریم پدرشوهرم داشت میکاشت...بعد دیدم باز دعا نویس یا عالم...دعا فرستاده لایه یه کاغذ که به شکل گل تازده شده بود من بازش کردم تا دیدم دعاست زود بستم گفتم گفته اینو باهم بخونین.تابازش کردی باید بخونی اینجوری دشمناتون از بین.میرن...فقط قسمت بالاش رو.تونستم بخونم نوشته بود

یا حی و یا قیوم لاالله الی انتَ العظیم   

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

گریه شادیه نگران نباش انشالاکه خیره.درخت کاشتم خوبه با ایه قران

اگه اینجا موندم توی این سایت دلیل تنهایی نیست .دلیلش تویی که شدی نفسم اخه بی نفس که نمیشه زندگی کرد💓💓💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی خیره  همش تخیله

😑خواب چرت نیست کاملا مشخصه 

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2731
گریه شادیه نگران نباش انشالاکه خیره.درخت کاشتم خوبه با ایه قران

ان شاءالله

مرگ بچه ای که ندارم چی میتونه باشه تعبیرش؟

نکنه بازم قراربود پسر بده بهم اونم مرد یعنی دختر میشه سومی😅

ان شاءالله مرگ بچه ای که ندارم چی میتونه باشه تعبیرش؟ نکنه بازم قراربود پسر بده بهم اونم مرد یعنی ...

پسرتوخواب غم وغصه است یعنی غصه هات تموم.میشه انشالا

اگه اینجا موندم توی این سایت دلیل تنهایی نیست .دلیلش تویی که شدی نفسم اخه بی نفس که نمیشه زندگی کرد💓💓💓

همه میخونن میرن هیچی نمیگن😢راستی من این ماه قرص اورژانسی خوردم وای الان یه چیزی اومد تو.ذهنم!

نکنه حامله میخواستم بشم پسر بود قرص جلوشو گرفته این خوابرو.دیدم

2738
پسرتوخواب غم وغصه است یعنی غصه هات تموم.میشه انشالا

وای دقبقاااا منم تا پاشدم از خواب اولسن تعبیر این اومد تو.ذهنم اخه همیشه پسر غمه تو خواب مامانم میگفت و همیشه هم تعبیرش همین بوده...اتفاقا دوران سختی رو میگذزونم ان شاءالله

گفتم خیره  من نظرمو گفتم خواب زایده تخیلات و دغدغه های درونی ماست، حالا چون نظرم اینه باید نار ...

ناراحت نشدم گلم منم گفتم معلومه خواب تعبیر داری هست...فکر کردم این خواب رو.میگی متوجه نشدم کلی میگی

وای دقبقاااا منم تا پاشدم از خواب اولسن تعبیر این اومد تو.ذهنم اخه همیشه پسر غمه تو خواب مامانم میگف ...

پس انشالا به زودی ازغم فارغ میشی اینا بدون بعدهرسختی اسانیه.اره منم هر وقت خواب پسرمیبینم غمه برام .چون دعا توخابت بودخوابت خیره 

گفتم خیره  من نظرمو گفتم خواب زایده تخیلات و دغدغه های درونی ماست، حالا چون نظرم اینه باید نار ...

دوماه پیش تو خواب دیدم برادرشوهرم یه دسته پول داد بهم گفت بهت عیدی دادم...دقیقا چن روز بعد اصلا یهویی پیش اومد یه معامله ی عالی رو.جور کرد برامون که تا خریدیم 150 میلیون سود کردیم ماشاءالله

پس انشالا به زودی ازغم فارغ میشی اینا بدون بعدهرسختی اسانیه.اره منم هر وقت خواب پسرمیبینم غمه برام . ...

سلامت باشی عزیزم

من به ذکرش خیلی حس خوبی دارم پاشدم دیدم دارم هی تکرار میکنم یعنی با صدایه خودم بیدار شدم

یا حی ویا قیوم لا الله الی انت العظیم

دوماه پیش تو خواب دیدم برادرشوهرم یه دسته پول داد بهم گفت بهت عیدی دادم...دقیقا چن روز بعد اصلا یهوی ...

مبارکه عزیزم. اما پول تو خواب تعبیر خوبی نداره پس سود شما ربطی بخوابت نداره

ولی کلا بگم همه اعتقادات برام محترمه اما چیزی رو بدون مطالعه و دلیل نمیپذیرم راجب خواب اغراق نکنم مطالعه زیاد داشتم به همین خاطر به این نتیجه رسیدم به خواب معتقد نیستم

مبارکه عزیزم. اما پول تو خواب تعبیر خوبی نداره پس سود شما ربطی بخوابت نداره ولی کلا بگم همه اعتقادا ...

ممنونم عزیرم. نه اتفاقا هربار خواب پول دیدم تعبیرش درست بوده...و سود کردیم بله قطعا هرکسی اعتقادات خودش رو داره😊

2706