2737
2739

چند روز طول میکشه؟ اصلا مکانیزمش چیه چرا بعضیا میشن بعضیا نه؟ نمیشه کاری کرد پیشگیری چیزی که این اتفاق نیوفته؟ یا کاری کرد چیزی خورد که زود تموم بشه؟؟؟

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چی هست؟؟

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑

باید غذای مقوی بخوری که قطع بشه از ضعفه

من قوتی میخورم یه حلوای خیلی خوبه برای زایمان و تازه عروس و دوره پریود خیلی خیلی مقویه از عطاری بگیر به جای روغن با عسل درستش کن

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
2738

میشه. اغلب دلیلی داره. قرص جلوگیری اگه مصرف میکنی، ممکنه نسازه. ممکنه روش های دیگه پیشگیری هم نسازه. ممکنه روحی باشه. و استرس ها ایجاد کنه. فشاررجسمی و خیلی دلایل داره

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

علتش عدم تعادل هورمونی مدتشم متفاوت از قلیل و متوسطه تا زیاد داره و تو اون مدت اعمال نماز و روزه رو باید انجام بدید و مقدارش هرچقدر بود حکمش برای وضو و غسل متفاوته که باید از مرجعتون بپرسید

2706