2737
2739
عنوان

کدوممون بهم سر هستیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1798 بازدید | 131 پست
خوشش اومد لایک کرد😌 منم خوشم میاد بقران کسی میگه شوهرت بهتره ولی اصلا کسی نگفته همه میگن تو بهتری ...

چرا؟

از نظر زیبایی زن باید سرترباشه

از لحاظ مالی و اینجور چیزا مرد

و هردو از لحاظ اخلاق باید مثل هم باشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا؟ از نظر زیبایی زن باید سرترباشه از لحاظ مالی و اینجور چیزا مرد و هردو از لحاظ اخلاق باید مثل ...

ااا اخه میگن خیلی سری خوشم نمیاد اصلا

مالی هردو خانواده یه رنج هستیم 

من جهاز اوردم اونم داره بعد 11 سال خونه میسازه با ارث پدرش😂

اخلاقم والا اون سره، یعنی همه ب آقایی میشناسنس پر از اخلاقای خوبه... خداروشکر ولی جدیدا داریم خونه میسازیم واین گرونیا بداخلاقش کرده یکم

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2731
دیگه خدا بهم نداد دیگه  چیکار کنم دیگه  همین که سالم هستم شکر

بزرگترین نعمته سلامتی 

منی که ندارمش بیشتر میفهمم ولی بازم شکر از این بدتر نشه

باس ن چیه با خوردن وبا‌شگاه بزرگ میشه

کاش من باس نم کوچولو بود

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2738

دوباره بزارا🥺

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
اره 

کووووو

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊