2733
2734
عنوان

فدرا هستم،داستان زندگی شهربانو🌷

| مشاهده متن کامل بحث + 24591 بازدید | 712 پست
تبریک میگم عزیزم🌺🌺🌺 ،ان شاء الله بسلامتی فارغ بشی🌷🌷🌷🌷

ممنون عزیزم💋😘به امیدخدا❤️

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام

تبریک میگم تولد گل دختر نازت ❤❤❤❤💋💋💋💋😘😘😘🎂🎂🎂🎂🎂🎂🤩🤩🤩🤩🤩💝💝💝💝💝🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🍬🍬🍬🍬🍬🍭🍭🍭🍭🍭🍭🥂🥂🥂🥂🥂🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉 

@فدرابانو    

تومثل هوای خوب بعد بارونی😘❤❤❤❤💑❤❤❤❤💏❤❤❤❤👪

[QUOTE=220982106]سلام تبریک میگم تولد گل دختر نازت ❤❤❤❤💋💋💋💋😘😘😘🎂🎂🎂🎂🎂🎂🤩🤩🤩🤩🤩💝💝💝💝💝🎂🎂🎂🎂🎂🎂

سلام دوست جون🌹🌹❤️ممنونم عزیزی❤️❤️😘

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2731

سلام نی نیت ب دنیا اومد ؟اسمش چیه؟😍

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
سلام نی نیت ب دنیا اومد ؟اسمش چیه؟😍

سلام عزیزم خوبی؟ کجایی نبودی یه مدت💖❤️چه خوشحالم کردی

اره گلم خدا بهم یه دختر ناز نازی داد😍الانم دومی رو باردارم💖

سلام عزیزم خوبی؟ کجایی نبودی یه مدت💖❤️چه خوشحالم کردی اره گلم خدا بهم یه دختر ناز نازی داد😍الانم ...

قوربونت عزیزم 😍♥️اره خیلی وقته نبودم سرگرم کار بودم ،چیکارا میکنی 😍♥️دلم تنگ شده بود واسه اون با ک تا صب بیدار بودیم😌🥲وای واقعاااا؟چ زود زود 😍مبارکت قشنگم اسماشون چیه؟همسرت اومد ایران؟چیکارا میکنی؟♥️وای کلی سوال و حرف دارم نمیدونم چی بگم 🤣😍

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
قوربونت عزیزم 😍♥️اره خیلی وقته نبودم سرگرم کار بودم ،چیکارا میکنی 😍♥️دلم تنگ شده بود واسه اون با ک ...

فدات😍🌹 تو بارداری میومدم باز سایت ولی بعدش دیگه قشنگ ده ماه نیومدم😂الان دوباره یه ماه و نیمه سر میزنم بعضی وقتا🌹اره بخدا چقدر خوش میگذشت😍منم درسمو ادامه میدم دیگه هنوز تموم نشده😥خیلی زود میگذره😁فعلا دومی اسم نداره😂جنسیتشم نمیدونیم🙈اره تابستون با دخترم و همسرم اومدیم ایران😍وای دوباره چقدر دلم میخواد بیام😇هردفعه بیا ی سری بپرسیم😅

تو نینی نداری؟

2740
قوربونت عزیزم 😍♥️اره خیلی وقته نبودم سرگرم کار بودم ،چیکارا میکنی 😍♥️دلم تنگ شده بود واسه اون با ک ...

قبلا nicu بودی نه؟ یا من اشتباه میکنم؟

الان اومدی سرطان؟ امیدوارم برات پربار باشه عزیزم🌹😍

سلام عزیزم خوبی؟ گفتی بهت خبر بدم نینیم پسره😍

سلام عزیززززززم 

جدی😍😍😍😍😍😍بسلامتی و دل خوش انشالله خوش قدم باشه 

خیلی کار خوبی کردی بهم گفتی فدات شم

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر   
سلام عزیززززززم  جدی😍😍😍😍😍😍بسلامتی و دل خوش انشالله خوش قدم باشه  خیلی کار خوبی کرد ...

قربونت عزیزم 😍😍🌹یادت بودم قطع بودم ولی تازه امروز وصل شدم😅

فدات مهربون😍🌹همیشه شاد و سلامت باشی کنار خونواده🌹🌹🙏🏻

قربونت عزیزم 😍😍🌹یادت بودم قطع بودم ولی تازه امروز وصل شدم😅 فدات مهربون😍🌹همیشه شاد و ...

عزیز دلمی مواظب گل پسرمون باش💋🤩😍🥰

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر   
2706