2733
2734
عنوان

فدرا هستم،داستان زندگی شهربانو🌷

| مشاهده متن کامل بحث + 24645 بازدید | 712 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم عکس سونو خالم رو اینجا ارسال میکنم راحتت هستم  ممنون میشم یه نگاه بندازی

ببین طبق این جوابا Iugr تابید میشه

اما هیچ جا سندروم داون تایید نشده اما ایتخوان بینی نسبتا کوتاهه

علاوه بر اون بچه سالمه حالا ممکنه کم وزن باشه،ولی بدلیل اندازه گیری ها کلا از خط نرمال خارجه ممکنه کوتوله باشه!

چون میگی خالم نرماله قدش بلنده این نباید از نظر ژنتیک به این شکل باشه اگه ۱۳۰ س بود میگفتیم طبیعیه اما الان نیست

من پیشنهاد میدم بره طهران،بره پیش دکتر طهماسبی اونجا به سونو تخصصی بده،تایید کرد سقط کنه

بذاره نظر آخرو اونجا بدن

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
سلام گلم عکس سونو خالم رو اینجا ارسال میکنم راحتت هستم  ممنون میشم یه نگاه بندازی

مرکز رستاک

دکتر طهماسبی بره

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2731
آمنیوسنتز داده نرماله...شیراز هستیم اصلا شرایط رو نداره برا تهران ...خونرسانی چطوره؟

داپلرشو کامل نذاشتی ولی زیاد خوب بنظر نمیرسه

هرجور شده بگو بره،بهتر از اینه که یا یه بچه کوتوله دنیا بیاره یا بدون اطلاع بچه سالمشو که با کلی زحمت بدست آورده سقط کنه!

حداقل اونجا تکلیفشو مشخص میکنن!

@فادیاوفارا۲   سلام گلم خوبی؟ تاپیک ترکید نتونستم پستتو بخونم

عزیزم گفتم انشالله بسلامتی زیر سایه پدرو مادر بزرگ شن😍😍رفتی سونو منو بی خبر نزاری

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر   
عزیزم گفتم انشالله بسلامتی زیر سایه پدرو مادر بزرگ شن😍😍رفتی سونو منو بی خبر نزاری

قربونت مهربون😍😍😍🌹

چشم حتما❤️🙏🏻

سلام فدرا جون،خوبی عزیزم؟گل دخترت خوبه؟؟؟ طبق امضات گویا بارداری😍😍😍😍😍😍😍😍واقعا خوشحال شدم&nb ...

سلام مهربان جانم 😍😍به خوبی شما ماهم خوبیم😘

خداروشکر🥰اره عزیزم ممنون از لطفت🥰😘