2733
2739
عنوان

تو نی نی سایت میگی

521 بازدید | 69 پست

شوهرم بده همه میگن برا منم بده میگی خوبه همه میگن برا منم خوبه میگی این مریضی رو دارم همه میان میگن منم داشتم میگی اینو نتونستم بخرم و...چرا واقعا🤔

میش برا اینک نی نیم رو سالم بغلم بگیرم صلوات بفرستین🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

احساس همدردی 😅

🌼🥺 توروخدا واسه شاغل شدنم و سر کار رفتنم و ازدواج با عشقم صلوات بفرست مهربون 💚✨                                           اگر اونقدر شجاع بودی که شروع کردی، و اونقدر قوی هستی که داری ادامه میدی، پس حتماً اونقدر لیاقت داری که به خواسته ات، یا حتی به بهتر از اون برسی!   (متعهد❤️👩‍❤️‍👨)                  
2738

ابنجا ایرانه. کلا تو هر موردی با کسی درددل کنی طرف تا ثابت نکنه یه پا ازت بدبخت تره بیخیال نمیشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
 ابنجا ایرانه. کلا تو هر موردی با کسی درددل کنی طرف تا ثابت نکنه یه پا ازت بدبخت تره بیخیال نمی ...

😂😂😂😂😂

میش برا اینک نی نیم رو سالم بغلم بگیرم صلوات بفرستین🙏

تاثیر میزارن رو هم لنتیا

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
میگی بدبختم میگن فدات بشم  میگی خوشبختم  میگن نخیرم   خیلیم بیچاره ای هیچی ن ...

کاربر اقا امروز خیلی فعالی تو همه تاپیک ها میبینمت 

مگه کنکور نداری ؟

دوستت دارم ...و این نهایت وابستگیست❤❤
کاربر اقا امروز خیلی فعالی تو همه تاپیک ها میبینمت  مگه کنکور نداری ؟

نخیر کجا فعالم من  هر چند ساعت   میام  اونم بعد چند ماه کاربری ساختم که تازه امروز بیکارم 😑

کنکورم  کجا بود بابا  درسو بزنم تو سرم با این وضع مملکت 

همه چیت مال منه        اخه سندت بناممه😉
2706