2733
2739

فردا ۱۹ مرداد موعدمه😒 تا الان که بی بی منفی بوده یه هاله روی یه مدیکور افتاد که بهش فکر نکنم بهتره 

شما اقدامیها در چه حالین؟ بلکه دلداری بشه

من یه سقطم داشتم😞

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

سلام منم فردا موعدمه بی بی هم ی روز قبل زدم منفی و خط دوم دقیق ک نگاه کنی یکم معلومه" نوک سینه ام سوزش داره و کمی اطرافش درد . استرس دارم تا فردا😑

❤️عزیزم همیشه به یاد داشته باش تو از آنچه باور میکنی جسور تر ، آنچه فکر میکنی قوی تر و بیشتر از آنچه که فکرش را بکنی عزیز و محبوب هستی💜Amirali🦋Rosha💜
واااای نپرس که دل آشوبم  ان شالله همین ماه مامان بشی  منم فردا موعدمه  بی بی که نم ...

دوست نداری باشی؟ علائمت چیه

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم

عزیزم ایشالا خداتودلت نی نی بزاره...من ازروزی که باردارشدم فقط مریضم ویارشدیدبجزماست نمیتونم چیزی بخورم بچمم دوسالشه بعضی وقتا میشینم گریه میکنم فقط میگم خدایا ی روزمیادمن خوب بشم الانم سرماخوردگی گرفتم چششم داره میترکه😭😭😭😭

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍
2706