2733
2739
عنوان

آیا همسر کسی وازکتومی انجام داده؟

3104 بازدید | 66 پست

چطوریه؟ عوارضی نداشته؟ آیا اسپرم هم فریز کردید

لطفا هرراهنمایی میتونید بکنید

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فقط میتونم بگم نکنید راه بازگشتی نداره من دیدم که چه قققققدر پشیمون شدن اونایی که انجام دادن

میشه بپرسم دقیقا این چه کاره من اصلا نمی‌دونم ممنون میشم جواب بدین

مادرم ضربان قلب من است.
2738
شوهر منم قبول نمیکنه میگه رو کیفیت و کمیت کار تآثیر میذاره دوست ندارم.ولی من پرسیدم میگن تآثیری ندار ...

نه تاثیرنداره مرداقبول نمیکنن

اگه میشه واسه شفای پسرم محمد طاها صلوات بفرستین😔

سلام

همسر من حدود شش ماهه انجام دادن

اسپرم فریز نکردیم چون بعیده دیگه بچه بخواییم

اگه روزی پشیمان شدیم از روش‌های دیگه استفاده میکنیم  و اسپرم رو با دارو میگیریم 

نه درد داره نه عوارض 

فقط حتما حتما سه ماه بعد عمل برن آزمایش بدن که اسپرم صفر شده باشه 

😁
فقط میتونم بگم نکنید راه بازگشتی نداره من دیدم که چه قققققدر پشیمون شدن اونایی که انجام دادن

خواهش میکنم  اطلاعات اشتباه به بقیه ندید 

ما هم سعی میکنیم باور کنیم مردایی که وازکتومی کرده اند میان با شما پشیمانی شون رو در میان میذارن

😁
سلام همسر من حدود شش ماهه انجام دادن اسپرم فریز نکردیم چون بعیده دیگه بچه بخواییم اگه روزی پ ...

بقولی شوهرم فک میکنه تو کیفیت رابطه تاثیر داره و مشکل ایجاد میکنه هرچقد تو گوشش میخونم راضی نمیشه , محدودیت سنی داره مثلا ۲۲ساله میتونه انجام بده؟

2706