2737
2734
عنوان

سنگ کیسه صفرا و درد 48ساعته

171 بازدید | 17 پست

وقتی شروع شد درد شکمم که مرگ رو جلو چشمام دیدم رفتم دکتر متوجه شدم سنگ یک سانتی دارم 

از شانس گندم انتقال جنین دادم و تو اینترنت خوندم که استروژن پروژسترون سنگ کیسه صفرا رو تحریک میکنه 

گفتن برم  پیش جراح 

از عوارض برداشت کیسه صفرا میترسم از اینورم این درد تمومی نداره الان تیر میکشه نه به شدت درد اول با مسکن یکم آرومم موقع نفس کشیدن هم درد میکنه به نظرتون مجراش مسدود شده

💜  ‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه لاپاراسکوپی کردم.راحت بود

منم عمل دارم

ببخشید برای اتاق عمل باید لخت بود،مثل سزارین که فقط یه لباس میپوشیم؟

و اینکه به نظر شما میتونم بعدازظهر به بچم شیر بدم؟دردش شدید نیست؟

منم عمل دارم ببخشید برای اتاق عمل باید لخت بود،مثل سزارین که فقط یه لباس میپوشیم؟ و اینکه به نظر ش ...

من همین بالباس بیمارستان یعنی بولیز و شلوار رفتم اتاق عمل.ولی دیگ لباس زیر نداشتم.عملش راحته میتونی بعدش ب بچه شیر بدی.از سزارین راحت تره

2740
من همین بالباس بیمارستان یعنی بولیز و شلوار رفتم اتاق عمل.ولی دیگ لباس زیر نداشتم.عملش راحته میتونی ...

ببخشید یعنی سوتین نداشتی درسته؟

نه منم لاپاراسکوپیه،ولی وقت دکترم کنسل شد،ان شالله هفته بعد برم ببینم برای کی وقت عمل میده

راستی شما از دکتر نپرسیدی ببینی دلیل سنگ صفرا چیه؟

ببخشید یعنی سوتین نداشتی درسته؟ نه منم لاپاراسکوپیه،ولی وقت دکترم کنسل شد،ان شالله هفته بعد برم ببی ...

نه سوتین و شورت نداشتم.دکتر گف معمولا ارثی سنگ صفرا.اخه مادرمم داشت.

نه سوتین و شورت نداشتم.دکتر گف معمولا ارثی سنگ صفرا.اخه مادرمم داشت.

دکتر داخلی به من گفت به خاطر بارداریه،هورمون ها به هم میریزه،ولی من چون رژیم گرفتم ، میگم شاید به خاطر اونه

2706