2733
2734
عنوان

ایزی تریدر داره لطفا بیاد😙

135 بازدید | 12 پست

ما یه سهامایی از قبل داشتیم الان تغییر کارگزار ناظرو زدم از ۱۴ ام هنوز اون ساعت شنی هست و توی پرتفوی لحظه ای من نیومده عجله هم دارم میخام سهامو بفروشم راه دیگه ای هست من سهامو بفروشم ؟ 

و چن روز طول میکشه تقریبا بیاد تو پرتفوی  من؟

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/

عزیزم من شماره کارگزاری رو داشتم بهش پیام دادم ک تغییر کارگزارم جواب نمیده پیگیری کرد ی روزه اومد تو سبدم

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من شماره کارگزاری رو داشتم بهش پیام دادم ک تغییر کارگزارم جواب نمیده پیگیری کرد ی روزه اومد تو ...

واس منو گفت درست کرده ولی ۴ روزه هنو نیومده تو پرتفوی عجله دارم بفروشم واجبه پول مردمو باید بدم اینم برعکس نمیاد 😔

2728

ناظر چیه؟وچیکار میکنه؟همون دیده بان و میگید؟

چیزی را که برای خودمیپسندی برای دیگران هم بپسند،چیزی را که برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند،اینجوری دنیا بهشت میشه.
ناظر چیه؟وچیکار میکنه؟همون دیده بان و میگید؟

ن به کارگزار مفید زنگ زدن الان کارگزاریا انلاین شدن و حضوری نیستن 

واس منو گفت درست کرده ولی ۴ روزه هنو نیومده تو پرتفوی عجله دارم بفروشم واجبه پول مردمو باید بدم اینم ...

خب از همون کارگزاری پیگیر باش بگو درست نشده

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
2738
خب از همون کارگزاری پیگیر باش بگو درست نشده

من تازه توی بورس اومدم راهی نیس غیر اینکه بیاد توی پرتفوی بفروشی؟ 

من تازه توی بورس اومدم راهی نیس غیر اینکه بیاد توی پرتفوی بفروشی؟ 

نه عزیزم باید بیاد جز داراییات

توی ذینفعان هستا ولی اینجا نمیاد 😐

عزیزم از کارگزاریت دوباره پیگیر باش بگو میخوام بفروشمش ،باید درستش کنن فقط کارگزاری میتونه درستش کنه

عزیزم از کارگزاریت دوباره پیگیر باش بگو میخوام بفروشمش ،باید درستش کنن فقط کارگزاری میتونه درستش کنه

ممنونم عزیزم