2737
2734
عنوان

آدم های اشتباهی....

904 بازدید | 64 پست

پناه بر خدا از شر آدم هایی که همیشه و در همه مراحل زندگی نسبت به آدم های اطرافشان با دست پس می زنن و با پا پیش میکشن....

الهی هیچکس توو لحظات سخت تنهایی و خلوت و بهم ریختگی روزگار با طناب پوسیده از حماقت و خودخواهی اینها نخواد که از دیواره صخره های تنومند زندگی بالا بره که صد در صد در اعماق چاه تنهایی خودش فرو خواهد رفت....

خدایا در لحظات حساس زندگی هیچ آدمی رو گرفتار موجود اشتباهی و اعتماد به موجود اشتباهی نکن....

خدایا بهمون اراده بده از توان و توانایی هامون استفاده کنیم بجای اینکه فرصت ها رو بسوزونیم...

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یکی هم نصیب من شد

الان دعوای شدید کردیم و قهریم

بیو واتساپش نوشته : ذات خراب را هیچوقت نمیتوان اصلاح کرد ، به هر آدمی به اندازه ذاتش بها بدید ، آدمهای با ذات خراب را از زندگیتان حذف کنید چون تنهایی زندگی کردن بهتره تا بین آدمهای اشتباهی

😭😭😭😭😭😭

من لایق این حرفا نبودم 

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
2728
منم یه آدم اشتباهی توزندگیم داشتم خداروشکر الان یک ماهه جداشدم نه بحثی نه دعوایی راحت شدم ازدستش‌.

میشه لطفا دلایل طلاقت رو بگی ؟

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
چرا من گرفتار ادم اشتباه شدم که الان باید طلاق بگیرم خدایا من تاوان چیرو میدم اخه چرا بدترین ادم نصی ...

میشه لطفا بگی دلایل طلاقت چیا بودن ؟

منم یه آدم اشتباهی توزندگیم داشتم خداروشکر الان یک ماهه جداشدم نه بحثی نه دعوایی راحت شدم ازدستش‌.

آدم جدا میشه. ولی خیلی از خودم حیفم میاد. خیلی دلم واسه خودم میسوزه که گیر این آشغال افتادم و همه آرزوهامو نقش بر آب کرد. از این مسئله خیلی دلگیر و غمگینم.  

2738
آدم جدا میشه. ولی خیلی از خودم حیفم میاد. خیلی دلم واسه خودم میسوزه که گیر این آشغال افتادم و همه آر ...

چرا طلاق گرفتی ؟

اولاینکه بهم خیانت کرد بیشتر از شاید ۲۰ بار اوایلش چون دوسش داشتم میبخشیدمش ولی کم کم دیدم احساسم براش مهم نیست و داره تکرار میکنه تودلم مرد و شده بودیم همخونه  وچون براش سخت بود بایه زنی زندگی کنه که دوسش نداره و اول برای خودش یه مورد میداکرد نزدیک ۴ماه باهم رابطه داشتم ولی برام مهم نبود بعدشم خودش طلاقم داد و بعد جداییمون فرداشبش عقدش کرد

بچه ننه با ینکه ۳۵ سالشه 

بیخیال به زندگیش 

عصبی کینه ای بددهن بی ادب بی احترام

کوچکترین حرکتی برای زندگیش نمیکنه 

ت سه سال کوچکترین پیشرفتی نکردیم 

با خانوادم قهره درحالیکه مقصر اون 

دست بزن 

خانواده بدی داره که باهاشون یه جام

اوووف  

اولاینکه بهم خیانت کرد بیشتر از شاید ۲۰ بار اوایلش چون دوسش داشتم میبخشیدمش ولی کم کم دیدم احساسم بر ...

😭😭😭😭😭😭😭😭😭

چی کشیدی ، واااااااااای خدااااااااا

اون دیگه کی بوده که اومده توی زندگی همچین نامردی

آدم جدا میشه. ولی خیلی از خودم حیفم میاد. خیلی دلم واسه خودم میسوزه که گیر این آشغال افتادم و همه آر ...

اونکه اره ولی منی که ۵سال باهاش زندگینو گذروندم و یه بچه دارم ازش هنوز دارم آرزوهامو دنبال میکنم و نذاشتم باگنداش بقیه زندگیمو هم به گند بکشه

چرا طلاق گرفتی ؟

فقط و فقط و فقط واسه پول خانوادم و چاپیدن اونها با من ازدواج کرده بود. اصلا قصدش زندگی نبود. فقط کیسه دوخته بود واسه پول. ما مقاومت کردیم و پول ندادیم. اونم گفت که به نتیجه نمیرسیم و باید جدا بشیم. گفت از تو چیزی گیرم نیومده و با تو خرف بزنم چیزی گیرم نمیاد. 

2706