2733
2739
عنوان

توروخدا بیایین دارم میمیرم 😭😭😭

502 بازدید | 17 پست

داداشم حالش خوب نیست التماستون میکنم براش دعا کنید😭😭

خواهش میکنم اگه میتونید برا سلامتیش حمد بخونید 

دعاکنید عملش با موفقیت انجام بشه 

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله بحق حضرت علی سالم میاد بیرون غصه نخور عزیزم برا سلامتیش ایت الکرسی میخونم

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم
2728

حمد شفا خوندم الهی بحق این روز عزیز خدا بهش شفای عاجل بده

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚

قلبم درد گرفت

به اسم برادر حساسم

باتمام وجود دعا میکنم

به اندازه تمام روزهای زندگی نکرده برادرم خدا عمر با عزت و سلامتی بده به برادرت

الهی داغش رو نمبینی

خدا ببخشه بهتون

سلامتی و عاقبت بخیریش رو ببینی

2738

عزیزم من براش ختم حمد میزارم تو گروهم ایشالله که به زودی خوب و عالی میشن 

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 

خدابحق آقا علی بن ابطالب علیه السلام  صحیح وسالم برادرت رو به آغوش خانواده برگردونه وخیر وبهره اش روببرید وخوشبختی تندرستی ش رو ببینید....اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم ....

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
عزیزم من براش ختم حمد میزارم تو گروهم ایشالله که به زودی خوب و عالی میشن 

ممنون عزیزم 

اسم داداشم علی 

دعا کن بحق این روز خوب بشه 

دعا کنید نخاعش ضربه ندیده باشه

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
2706