2733
2734

سلام دوستان

من الان چند وقته عه ک گوشام درد میکنه دکتر رفتم گف مجرای گوشت اسیب دیده فک کنم ملتهب شده 

اونم جفت گوشام 

میدونید چرا چون هندزفری مدام تو ی گوشم بود هر کیمیگف نکن گوش نمیدادم من ب شما میگم نکنید من گوشای سالمم رو مریض کردم 

هر کی مرامش میرسه برام دعا کنه گوشام خوب شه گوش درد بد دردی عه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر هندزفری تو گوشت بود؟

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
2728

ایشالا خوب میشی عزیرم 

منم متاسفانه استفادم زیاد بود یه مدت حس مبکردم گوشام وز وز میکنن یا یجوری تییر میکشن گاهی 

فعلا گذاشتم کنار استفاده نمیکنم مگر اتوبوس یا قطار که حوصلم سر نره اونم با صدای کم ..

واقعا مضره

يك عددبازمانده سال 98هستم ...
چقدر هندزفری تو گوشت بود؟

نمیدونم زمان نذاشتم اما اگ گوشاتونو دوس دارید روزی نیم ساعت 

گوشاتون الان مشکلی نداشته باشن سن ک بره بالا عواقبش هویدا میشه من الان هی خودمو فش میدم هم خودمو بیچاره کردم هم خانوادمو نگران

2738

وایی من چندسال پیش همشمدام هندزفری داستم گوشم خیلی درد میگرد.

خیلیا.

خدارو شکر هندزفریه خراب شد منم دیگه نرفنم بخرم.الان دردش یکم بعتر سده کاهی فقط تیر میکشه.

مامامبزرگ بابابزرگای ما وقتی پیر شدن گوشاشون سنگین سد ماها پیر بشیم فکر کنم کلا کر بشیم

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

خاله من آنقدر هندزفری تو گوشش بود مجبور شد سمعک بزاره

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

وای من روزی 4-5 ساعت تو گوشمه. چه کار کنم کارم خیلی خسته کننده است چیزی گوش ندم خل میشم. 

الانم یه وقتایی یکم لاله گوشم درد می گیره. به خاطر صدا نیست به خاطر وجود همون هندزفری توی گوش به اون برجستگی دم سوراخ گوش یکم فشار میاره

هدفون بزرگ هم همینطور آسیب میزنه یا بهتره؟ 

2706