2733
2734

خطرناکه؟😭😭😭😭😭😭تصادف کرده ۴سالشه بعد تصادفش هی میاره بالا فعلا هم بیمارستان بستریه

خواهشا اگه امضامو خوندی دعا کن ک بمیرم از زندگی خستم خیلــــــــــی خسته

شاید هول کرده خداروشکر تحت مراقبته حواسشون بهش هست ایشالله به سلامتی مرخص شه

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
شاید هول کرده خداروشکر تحت مراقبته حواسشون بهش هست ایشالله به سلامتی مرخص شه    

سرش بدجور اسیب دیده جمجمشم باید عمل کنن میترسیم خون ریزی داخلی داشته باشه

خواهشا اگه امضامو خوندی دعا کن ک بمیرم از زندگی خستم خیلــــــــــی خسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با چی تصادف کرد ؟

خدا خودش رحم کنه

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2728

توکلت بخدا باشه 

انشاالله حالش زود خوب بشه 💗💗

اللهم صلی علی محمد و آل محمد 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
از رو موتور پرت شده    

ای بابا موتور باباش؟؟عقب نشسته بود یا جلو؟

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
ای بابا موتور باباش؟؟عقب نشسته بود یا جلو؟

میخای کروکی رسم کنی 😁😁

شوخی بودا نزنی منو 😐

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2738

وای بمیرم الهی داداش منم چن روز پیش ب سرش ضربه خورده بود مردیم و زنده شدیم خداروشکر خوبه فقط چون خونریزیش زیاد بود بیحاله ایشالا پسرخالت هر چ زودتر خوب شه برا سلامتیش صلوات میفرستم