2737
2734
عنوان

ویژگی های خوب و بد همسر

300 بازدید | 28 پست

همسر من بسیار نجیب صبور باگذشت باادب بااحترام اهل توکل خوش قد و بالا چهره دلنشین  صدای بلندشو تا به حال نشنیدم نه تو عصبانیت نه تو خنده .بسیار آروم متواضع اهل کار .اهل نماز و روزه  بسیار بامحبت اصلا کار خونه رو وظیفم نمیدونه برا اهدافم خیلی ارزش قایله خیلی به خونواده و خودم احترام میذاره .از سر کار میاد ببینه حوصله ندارم میگه غذا چی میخوری درست کنم و میکنه  هیچ وقت بازخواستم نمیکنه که چرا غذا نداریم خونه نامرتبه یا چی میکردی  صمیمیه 

اصلا اهل دوست دختر و دیدن فیلم و عکسای ناجور و دود و دم نیست اهل رفیق بازی و ...نیست 

عصبی و متکبر و حسود و خسیس و بدبین و بددهن و دهن بین و چشم و هم چشم نیست 

بدی هاش .ادامه تحصیل نداده تا کار بهتر داشته باشه و درآمد بیشتر .خوش فکر نیست یعنی خیلی ایده نو برای کار نداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ویژگی های خوبش خیلی زیاد

درس نخونده ک پول دراره هم نشون میده عقل معاشش خوب بوده 

خوش فکر نبودنش رو شما از کجا میدونید یعنی شما ایده های شغلی و اقتصادی بهتری از ایشون دارید؟ 

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
2740

همسر من فرد بسیار صبور و گذشت و با مسئولیت و صادق درستکار چشم پاک مهربان و دست و دل باز و کلی ویژگی های مثبت دیکه هم داره ☺❤ ویژگی های منفیش هم بیخیالی ولخرجی و غرغرو بودنشه😁

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
یه خصوصیت خوب دیگه هم داره در انتخاب همسر بسیار خوش سلیقه بوده‌ مگه پیدا میشه زنی که انقد خو ...

بسیار صادق وفادار متعهد و راز داره 

حرف خونه رو یا کسی رو هرگز بیرون نمیبره کم حرف و بسیار باشعور و عاقل و آرومه 

بدیش فقط اینکه ادامه تحصیل نداده تا شغل بهتر و کار بهتر داشته باشه 

اونم من بهش گفتم کمکت میکنم یه کسب و کار اساسی راه بندازی .

دوم اینکه اهل مطالعه نبوده و روابط اجتماعی بالایی نداره 

روابط اجتماعیش کمه .کلا کم حرفه .

نهایت محبت رو به من داره عاشقمه 

بعضی مهارت ها رو هم دوسدارم یاد بگیره 

مثل زبان .کامپیوتر و نرم افزار 

2706